UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Цифры в вакансиях

Цифры в вакансиях

17.11.2006 209
Цифры в вакансиях

Цифры в вакансиях

17.11.2006     209
Наиболее востребованы программисты всех специализаций. Доля вакансий для них составляет 51%. При этом больше всего спрос на программистов, работающих в среде 1С, за ними следуют программисты на С++ и Delphi, замыкают ряд web-программисты. На втором месте по популярности находятся операторы ПК - на них приходится 17% вакансий. Третье место делят системные администраторы и разработчики ПО. Их доля составляет 8,5 и 9,5% соответственно. БРАТЬ ЛИ "ЯЗЫКА"? Работодатель часто требует от кандидата знаний английского языка, но в реальности он нужен далеко не всем. Многие специалисты обслуживают готовые решения. Свободный английский необходим в том случае, когда специалист участвует в разработке новых IT-решений либо когда он работает в западной компании, где вся внутренняя документация ведется на английском. СКОЛЬКО ПЛАТИТЬ? По данным Prime Personal, меньше всего платят операторам и сборщикам ПК - от . Для большинства специалистов зарплаты держатся в диапазоне -1800. Специалисты по управлению проектами могут заработать до тыс. "Есть зарплаты, и есть цифры в вакансиях, - говорит Михаил Завилейский, исполнительный директор DataArt. - Для людей зарплаты делятся на заниженные, когда специалисту недоплачивают, рассчитывая на его лояльность, завышенные, когда премия к среднерыночному значению доплачивается за статус и стаж, и сбалансированные, которые соответствуют зарплате потенциальной замены. Для первой и второй категорий зарплаты намного больше зависят от положения в компании и от внутренней репутации, чем от типа компании. Для третьей категории значение имеет политика компании по работе с талантами. Больше платят те компании, которым труднее найти и удержать сотрудников, а вот почему для них это составляет трудность - уже отдельный вопрос для каждого работодателя". Юлия КОСТЫГОВА E-professionak

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору