UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Цифры в вакансиях

Цифры в вакансиях

17.11.2006 214
Цифры в вакансиях

Цифры в вакансиях

17.11.2006     214
Наиболее востребованы программисты всех специализаций. Доля вакансий для них составляет 51%. При этом больше всего спрос на программистов, работающих в среде 1С, за ними следуют программисты на С++ и Delphi, замыкают ряд web-программисты. На втором месте по популярности находятся операторы ПК - на них приходится 17% вакансий. Третье место делят системные администраторы и разработчики ПО. Их доля составляет 8,5 и 9,5% соответственно. БРАТЬ ЛИ "ЯЗЫКА"? Работодатель часто требует от кандидата знаний английского языка, но в реальности он нужен далеко не всем. Многие специалисты обслуживают готовые решения. Свободный английский необходим в том случае, когда специалист участвует в разработке новых IT-решений либо когда он работает в западной компании, где вся внутренняя документация ведется на английском. СКОЛЬКО ПЛАТИТЬ? По данным Prime Personal, меньше всего платят операторам и сборщикам ПК - от . Для большинства специалистов зарплаты держатся в диапазоне -1800. Специалисты по управлению проектами могут заработать до тыс. "Есть зарплаты, и есть цифры в вакансиях, - говорит Михаил Завилейский, исполнительный директор DataArt. - Для людей зарплаты делятся на заниженные, когда специалисту недоплачивают, рассчитывая на его лояльность, завышенные, когда премия к среднерыночному значению доплачивается за статус и стаж, и сбалансированные, которые соответствуют зарплате потенциальной замены. Для первой и второй категорий зарплаты намного больше зависят от положения в компании и от внутренней репутации, чем от типа компании. Для третьей категории значение имеет политика компании по работе с талантами. Больше платят те компании, которым труднее найти и удержать сотрудников, а вот почему для них это составляет трудность - уже отдельный вопрос для каждого работодателя". Юлия КОСТЫГОВА E-professionak

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору