Во-первых, чтобы некоторые коллеги не сочли тебя выскочкой, постарайся не «якать». Говори тост от лица коллектива, упирай на то, что ты часть команды.
Во-вторых, избегай лести. Тебе кажется, что, восхваляя достоинства шефа, ты делаешь ему приятно, а на самом деле – выставляешь его в смешном виде перед сослуживцами.
Продумай свой тост заранее и постарайся, чтобы он был остроумным и кратким. Утомительной, скучной и длинной речью ты добьешься обратного эффекта: окружающие могут счесть тебя пустомелей.
Если произнесешь удачный тост, шеф обязательно отметит твое рвение: он поймет, что тебя не страшат публичные выступления. А это очень большой плюс!
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.