UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Цікаво про бізнес
 4. Жінки, які змінили світ
 5. У Букінгемському палаці бракує кадрів

У Букінгемському палаці бракує кадрів

20.05.2019 509Автор: Олександр Мавлідінов
У Букінгемському палаці бракує кадрів

У Букінгемському палаці бракує кадрів

20.05.2019     509Автор: 

Її Величність Королева Великобританії, мабуть, один з най прискіпливіших та вимогливих роботодавців світу. Якщо це не так, то Jobs.ua й згадки не має, у чому таємниця досить швидкої зміни персоналу на деяких посадах у Букінгемського палаці.

Не пройшло й півроку, як королівська родина двічі змінила садівника, а зараз, знову шукає фахівця з SMМ, задля пошуку нових каналів комунікації із підданими корони. Відносно недавно, до Букінгемського палацу вже запрошували аналогічного фахівця, який повинен був би допомагати Її Величності у «збереження присутності на світовій арені та перед громадськістю».

Як там все вийшло – не відомо, але знову до Лондона запрошують усіх бажаючих кандидатів. Платити обіцяють майже 30 000 фунтів стерлінгів на місяць, годувати безкоштовно, надавати відпустку та забезпечити житлом.

До речі, жити треба увесь час у палаці де й впроваджувати цікаві ідеї щодо просунення сайту та спеціальних королівських акаунтів, через які вінценосна особа спілкується з мешканцями Королівства та світу.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору