UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007 273
У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007     273
Тарас Карпенко, программист: На этот вопрос нет однозначного ответа. Смотря у каких друзей, смотря какие условия будут у банкиров. Ясно, что с получением денег у друзей (если таковые найдутся) мы приобретаем для себя проблему, как сохранить хорошие отношения в случае, если деньги отдать в срок не сможем. Примеров таких историй, когда рушились даже самые крепкие дружеские союзы, множество. При обращении в банк не будет проблем связанных с личными отношениями, но зато больше затрат и обязательств: выше проценты и строже со сроками. Наверное, все же следует небольшие суммы занимать у друзей, а крупные ссуды брать в банках. Андрей Осташко, частный предприниматель: Мне приходилось брать кредиты под залог недвижимости. И ничего, расплачивался. Так что если бизнес требует вложений, то тут выбора нет, потому что сейчас никто из друзей не станет так рисковать, занимая солидную сумму. Другое дело, если вдруг срочно нужно несколько десятков гривен (забыл деньги дома, или нет возможности снять с кредитной карточки). Тогда я прошу в долг и стараюсь не затягивать с возвратом, так как деньги любят счет и аккуратность обращения. Анастасия Красноруцкая, эксперт: Если требуется крупная сумма, то, пожалуй, не всегда отыщутся такие друзья, которые предоставят вам безоговорочно нужное число денежных единиц. По крайней мере, у меня таких друзей нет. Сегодня многие люди меняют свои представления о том, что деньги надо занимать только у близких или родных. Все чаще наблюдаю, как мои коллеги берут кредиты, особенно часто делают покупки в кредит молодые люди. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору