UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007 268
У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007     268
Тарас Карпенко, программист: На этот вопрос нет однозначного ответа. Смотря у каких друзей, смотря какие условия будут у банкиров. Ясно, что с получением денег у друзей (если таковые найдутся) мы приобретаем для себя проблему, как сохранить хорошие отношения в случае, если деньги отдать в срок не сможем. Примеров таких историй, когда рушились даже самые крепкие дружеские союзы, множество. При обращении в банк не будет проблем связанных с личными отношениями, но зато больше затрат и обязательств: выше проценты и строже со сроками. Наверное, все же следует небольшие суммы занимать у друзей, а крупные ссуды брать в банках. Андрей Осташко, частный предприниматель: Мне приходилось брать кредиты под залог недвижимости. И ничего, расплачивался. Так что если бизнес требует вложений, то тут выбора нет, потому что сейчас никто из друзей не станет так рисковать, занимая солидную сумму. Другое дело, если вдруг срочно нужно несколько десятков гривен (забыл деньги дома, или нет возможности снять с кредитной карточки). Тогда я прошу в долг и стараюсь не затягивать с возвратом, так как деньги любят счет и аккуратность обращения. Анастасия Красноруцкая, эксперт: Если требуется крупная сумма, то, пожалуй, не всегда отыщутся такие друзья, которые предоставят вам безоговорочно нужное число денежных единиц. По крайней мере, у меня таких друзей нет. Сегодня многие люди меняют свои представления о том, что деньги надо занимать только у близких или родных. Все чаще наблюдаю, как мои коллеги берут кредиты, особенно часто делают покупки в кредит молодые люди. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору