UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007 280
У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

У кого возьмем в долг: у друзей или в банке? (блиц-опрос)

3.12.2007     280
Тарас Карпенко, программист: На этот вопрос нет однозначного ответа. Смотря у каких друзей, смотря какие условия будут у банкиров. Ясно, что с получением денег у друзей (если таковые найдутся) мы приобретаем для себя проблему, как сохранить хорошие отношения в случае, если деньги отдать в срок не сможем. Примеров таких историй, когда рушились даже самые крепкие дружеские союзы, множество. При обращении в банк не будет проблем связанных с личными отношениями, но зато больше затрат и обязательств: выше проценты и строже со сроками. Наверное, все же следует небольшие суммы занимать у друзей, а крупные ссуды брать в банках. Андрей Осташко, частный предприниматель: Мне приходилось брать кредиты под залог недвижимости. И ничего, расплачивался. Так что если бизнес требует вложений, то тут выбора нет, потому что сейчас никто из друзей не станет так рисковать, занимая солидную сумму. Другое дело, если вдруг срочно нужно несколько десятков гривен (забыл деньги дома, или нет возможности снять с кредитной карточки). Тогда я прошу в долг и стараюсь не затягивать с возвратом, так как деньги любят счет и аккуратность обращения. Анастасия Красноруцкая, эксперт: Если требуется крупная сумма, то, пожалуй, не всегда отыщутся такие друзья, которые предоставят вам безоговорочно нужное число денежных единиц. По крайней мере, у меня таких друзей нет. Сегодня многие люди меняют свои представления о том, что деньги надо занимать только у близких или родных. Все чаще наблюдаю, как мои коллеги берут кредиты, особенно часто делают покупки в кредит молодые люди. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Вгору