При подготовке доклада авторы рейтинга изучили финансовые отчеты фирм средних размеров и свели полученные данные к трем индикаторам числу налоговых платежей, времени, требуемому на уплату налогов, и стоимости налогов.
По всем трем показателям Украина получила «неуд» ни в одной из категорий страна не поднялись выше 145-го места. Предпринимателям в Украине приходится платить 99 налогов и тратить на это более 2 тысяч часов при этом в госказну уходит 57% дохода граждан.
Кроме того, в сообщении говорится, что россияне тратят на то, чтобы «спать спокойно», сравнительно немного 448 часов и 51,4% дохода.
Зато на уплату налогов в Бразилии потребуется 2600 часов при сравнительно высокой налоговой ставке 69%.
На Мальдивах предприниматели отдают чуть более 9% дохода и платят всего один налог. Рекордсменом по абсурдности налогообложения является Гамбия здесь налоги могут достигнуть 286,7%.
Аудиторы компании считают, что заниматься честным бизнесом в Украине «крайне обременительно», а спасти украинский бизнес могут только реформы. Они подчеркивают, что упрощение процедуры налогообложения глобальная тенденция. За последние три года соответствующие реформы провели 65 стран мира.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».