Не секрет, что уровень заработной платы является одним из ключевых моментов, обуславливающих согласие на ту или иную работу в современной Украине. Равно, как и ее своевременная выплата.
Вот, что узнал Jobs.ua.
Как оказалось, по данным популярного международного кадрового портала «охотников за головами», в нашей стране вовремя получить вожделенную заработную плату, получается не у всех и не всегда.
Так, согласно исследованиям портала, за последние 6 месяцев только 65 % респондентов смогли похвастаться своевременным получением своих зарплат. В то же время, около 10% опрошенных украинцев признались, что им выплату заработных плат задерживают регулярно, с «завидным» постоянством.
9% участников этого исследования сообщили о периодических задержках заработной платы, уточнив при этом, что для них этот вопрос довольно болезненный, поскольку, даже нерегулярные сбои в выплатах, приносят в их жизнь ощутимый дисбаланс. Еще 16% респондентов отметили, что в их случае задержки заработной платы бывали «но не часто».
Кроме этого, из всего количества опрошенных украинцев 65% продолжают ожидать от своего руководства заработной платы в размерах, которые они назвали «достойными», и только 16% участников опроса признали, что могут считать свою зарплату по-настоящему соответствующей их ожиданиям.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?