UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Українці втомилися від роботи з дому та готові повертатися до офісів

Українці втомилися від роботи з дому та готові повертатися до офісів

2.09.2020 489Автор: Олександр Мавлідінов
Українці втомилися від роботи з дому та готові повертатися до офісів

Українці втомилися від роботи з дому та готові повертатися до офісів

2.09.2020     489Автор: 

Пандемія коронавірусу триває, й зокрема в Україні демонструє не втішні показники нових хворих. Проте, суто сидіння на карантині виявилося не лише мало ефективним засобом протидії поширенню пошесті, але й доволі небезпечним експериментом з економікою країни та таким, що руйнує налагоджене життя пересічних громадян.

Закриття бізнесів та втрата робочих місць, зростання безробіття, відсутність очікуваного наповнення бюджету – це все змусило як уряд, так й громадян країни, принаймні частково повертатися до роботи.

Досліджуючи ринок праці країни, Jobs.ua вже розповідав про настрої українських працівників та їх ставлення, щодо нового віддаленого формату роботи. При тому, що більшість з числа опитаних респондентів виказували загальне задоволення можливістю працювати з дому, чималий відсоток все таки нарікав на таку працю. Вважаючи роботу з дому важкою та мало ефективною або скаржачись на те, що за такий формат роботи менше платять.

Час минув й дослідники порталу з Jobs.ua провели чергове соціальне опитування, питання якого не торкалися фінансових та технічних боків роботи з дому. Виданню було цікаво, чи не скучили українські працівники за звичним форматом офісного життя та всім тим, що кожного дня оточувало їх у минулому до карантинному житті.

Задаючи питання своїм респондентам, які працюють в офісах численних компаній України (якщо немає навали небезпечних вірусів): «Чи готові ви повертатися до офісної роботи?», Jobs.ua отримав наступні відповіді.

готовність повернутись до офісної роботи

47% українських офісних працівників серед тих, що потрапили да опитування впевнено відповіли «Так», зауважуючи, що скучають за «старим добрим» форматом офісної праці. До речі, більш ніж 50% респондентів під час минулого опитування виказували максимум позитиву в адресу віддаленого формату, розповідаючи про те, що вони завжди мріяли працювати таким чином. Можливо, такий тривалий час сидіння вдома, все-таки зробив свою справу, змусивши людей бажати скоріше залишити вже «надто рідні» стіни.

12% респондентів, які прийняли участь в дослідження, чесно відповіли, що не мають великого бажання повертатися до офісів, проте добре розуміють, що таким чином зможуть отримувати більшу заробітну платню.

Коротку відповідь без пояснень «Взагалі не хочу», обрали 28% потенційних офісних працівників. Мабуть, в цих людей й так все виходить доволі непогано, й працювати з дому для них й комфортно, й вигідно. Або, вони серйозно ставляться до ризиків зараження та не бажають ризикувати надто швидким поверненням у гущу суспільного життя.

Готовність до повернення в офіси та відновлення класичного формату власної роботи, виказали ще 13% українців. При цьому, вони зазначили, що вийдуть на робочі місця, лише у разі гарантій з боку роботодавців, що такий формат праці не буде занадто ризикованим та не наражатиме їх на можливість зараження вірусом COVID-19.

Такі справи. Але час йде, коронавірус, також, поки що не припиняє агресії, тому цілком можливо, наступне опитування продемонструє ще більші зміни у настроях українців.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору