Існує багато способів, щоб розслабитися після роботи. В наш час можна обрати будь-яке хобі до душі. Хтось активно подорожує у вільні від роботи дні, хтось відвідує річки-озера з наміром порибалити, хтось надає перевагу перегляду серіалів чи комп’ютерним іграм.
Але існують такі види улюблених занять, які приносять величезну користь тілу і духу. Ми не будемо говорити про бодібілдинг. Ми поговоримо про відвідування фітнес-залу, адже це трохи різні поняття.
Чому фітнес-зал, а не бодібілдинг?
Після послаблення карантинних заходів поступово відкриваються спортивні зали, і люди після тривалої перерви почали повертатись до занять спортом. А хто роздумує над тим, чи варто займатися в залі, навіть попри літо за вікном, відповідь однозначна – варто. Питання в тому, який варіант тренувань обрати для себе.
Бодібілдинг чи виснажливі кардіо тренування? Jobs.ua навмисне не робить акцент на цьому, адже відвідання фітнес-залу – це не обов’язково маніакальна погоня за кілограмами м’язової маси, побудова атлетичного рельєфу як у фітнес-моделей чи тривалий заїзд на велотренажері. Існує багато підходів у тренуваннях, щоб просто підтримувати своє тіло підтягнутим і бадьорим. Можна поєднувати базові фізичні вправи зі штангою з елементами кросфіту, додаючи, наприклад, на початку і в кінці тренувань стрибки на скакалці чи пробіжку на біговій доріжці. Насправді, варіацій фітнес-занять існує безліч. Це один з найважливіших уроків, який можна отримати, відвідуючи спортивний зал з користю для тіла і духу.
Для тіла – зрозуміло чому. А для духу?
Постійні заняття загартовують характер і мотивують на нові досягнення. Не лише в спорті, а й на роботі, та в інших сферах людської діяльності. Бадьорість, відмінне самопочуття, здоровий сон – все це ви отримаєте, регулярно відвідуючи фітнес-зал. Але варто пам’ятати, що бажаний результат можна отримати тільки в поєднанні з раціональним харчуванням, відмовою від шкідливих звичок і щоденним вживанням звичайної води.
Якщо ви обрали своїм хобі відвідування фітнес-залу, вітаємо – ви на вірному шляху, щоб завжди тримати тіло і дух в бадьорому стані. Насправді, рецепт доброго самопочуття досить простий. І ось його інгредієнти.
1. Регулярне відвідування залу, дотримання тренувальної програми, постійний прогрес в тренуваннях (якщо ви обрали своєю ціллю нарощення м’язів чи скинути зайву вагу);
2. Здоровий 8-годинний сон (так склалося в процесі еволюції, що 8 годин сну – це ідеальний відпочинок для нашого мозку і загалом для всього тіла. Під час нормального сну наш організм нарощує м’язи, виводить токсини, регулює безліч інших важливих фізіологічних процесів);
3. Збалансоване харчування + негазована вода – запорука добрих результатів у залі;
4. Уникання стресових ситуацій, наскільки це можливо.
1. Створити «Щоденник тренувань».
Це важливо для того, щоб дотримуватися чітко розпланованого графіку відвідувань залу. «Щоденник тренувань» дозволить відстежувати прогрес, фіксувати свої досягнення і пристосовувати тренувальну програму відповідно до нових запитів. Не варто нехтувати «Щоденником тренувань», якщо хочете досягнути відмінних результатів. Можна обрати олдскульний варіант – тобто приходити в зал із розграфленим записником і ручкою, а можна скачати фітнес-додаток з плей-маркета і працювати з ним. Це вже по бажанню; головне – завести щоденник, бо це опора і фундамент майбутніх досягнень.
2. Не гнатися за результатами.
Часто буває, коли новачки в залі одразу хочуть взяти непід’ємну вагу, але терплять невдачу. Це може суттєво знизити мотивацію до занять, а також призвести до небажаних травм. Навіть розтягнення зв’язок здатне надовго відбити охоту до занять. Тому просто отримуйте задоволення від роботи в залі. Важливо, щоб вам подобалося те, що ви робите. Зрештою, цей чудовий принцип діє і поза межами залу.
3. Самоосвіта.
Прислухаючись до порад в залі, не варто сприймати їх за чисту монету. Буває так, що людина займається в залі довго, і все ж робить якусь вправу технічно неправильно. А це може призвести до травм і надовго відбити бажання відвідувати зал. Варто вивіряти отримані поради, щоб уникнути подальших неприємностей. Найкращий варіант – це читати пізнавальні статті на SportWiki, спортивній енциклопедії, яка вважається авторитетним джерелом інформації. Також на youtube можна знайти безліч відеороликів про те, як технічно правильно виконати ту чи іншу вправу, скільки підходів зробити і яку перерву витримувати між ними, щоб отримати очікуваний результат.
Кросфіт-тренуваннями можна займатися будь-де – в цьому його величезна перевага перед традиційними походами в зал. Але фітнес-зал розширить можливості кросфіту, адже кардіо вправи можна чергувати з підійманням ваги. А займатися на інтенсивність чи на витривалість – знову ж таки, вибір за вами.
Чудовим варіантом кросфіту є система табата, суть якої полягає в наступному: за 4 хвилини ви виконуєте 8 раундів по 20 секунд, і 10 секунд паузи між ними. Але за ці 20 секунд потрібно викластися на повну – звичайно, наскільки дозволяють фізичні можливості організму (заганяти себе на початках теж не варто). Вправи обираєте, які вам до душі. На перший погляд може здатися, що це небагато, всього лиш 4 хвилини, але насправді ці хвилини, як і «трихвилинки» в ринзі, видадуться вам найдовшими в житті.
Неможливо не влюбитись в спортивний зал, відчуваючи його особливу атмосферу, чуючи перестукування залізних млинців навколо себе і спостерігаючи атлетичні фігури досвідчених відвідувачів. Ну а підтягнуті жіночі фігурки – це окраса кожного спортивного залу.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.