UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Успішний бізнес
  5. Утренний тайм-менеджмент

Утренний тайм-менеджмент

13.07.2007 232
Утренний тайм-менеджмент

Утренний тайм-менеджмент

13.07.2007     232
Не каждое утро бывает добрым. Иногда тому способствует ненастье за окном, иногда просто нет желания вставать и мы пытаемся максимально отдаться утреннему сну, а потом в спешке собираемся на работу. Как распланировать утро, чтобы все успеть? У всех разное количество времени на сборы, и определяться оно будет не только дальностью расположения офиса, но и вашим умением организовать себя и сделать соответствующие приготовления с вечера. Условием успеха будет предварительно продуманный план. Не обязательно его прописывать, можно держать в голове последовательность действий. Что нужно успеть утром? Привести себя в порядок, позавтракать и одеться. Постараться ничего не забыть из того, что обычно берете с собой. Сделайте необходимые приготовления заранее, вечером. Достаньте вещи, которые собираетесь надеть, оцените их внешний вид. Возможно, они требуют дополнительного ухода – чистки, глаженья. Не поленитесь привести в порядок обувь, утром это добавит вам несколько свободных минут. Обязательно продумайте с вечера, что вы будете есть на завтрак. Не огранивайтесь чашкой кофе – следующий прием пищи может быть нескоро.Для создания бодрости и укрепления мышц сделайте несколько упражнений. Включите телевизор, специальные утренние программы обычно бывают интересными, поднимают настроение. Непременно проведите наблюдение за тем, сколько времени уходит на каждое занятие – гимнастику, завтрак, уход за собой, дорогу на работу. Набросайте утреннее расписание и прикрепите скотчем на видном месте в своей комнате. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору