UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Підводні камені працевлаштування
 5. Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу

Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу

20.02.2019 634Автор: Олександр Мавлідінов
Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу

Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу

20.02.2019     634Автор: 

Незважаючи на зміни, що відбуваються на ринку праці країни, поки нікуди не поділися й численні шахраї, що наживаються на довірливих шукачах. Тому, останнім треба бути уважнішими, підшукуючи роботу для себе.

Jobs.ua ділиться думками фахівців з найму персоналу, які відокремлюють такі розповсюджені види шахрайства, як:

 • створювання умов, які вимагають від шукача розмов по платних телефонних лініях;
 • пропозиції надання взятки за працевлаштування на вакансії, яких не існує;
 • отримання від шукачів даних, які допоможуть створити дублікат SIM карти, щоб використати його для зняття фінансових коштів у тих, хто має прив’язку банківських рахунків до номеру телефону.

Не менш популярними залишилися й такі старі «трюки», як невиплата гонорарів за виконання об’ємних тестових завдань чи роботу на «випробувальному терміні». Новачкам, яких збираються ошукати пред'являють непомірні штрафи за запізнення або невиконання планів роботи, можуть навіть надумати санкції за будь-яку помилку. Зазвичай, жертва таких махінацій не має й гадки про наявність подібного ризику.

Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору