UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Звільнення
  5. Увольнение - наш ответ низким зарплатам!

Увольнение - наш ответ низким зарплатам!

17.09.2014 605

Отечественные социологи, изучающие истоки и первопричины человеческих поступков, провели опрос среди работающих украинцев, выясняя причины, побудившие их всерьез думать об увольнении, невзирая на определенные сложности с трудоустройством, характерные для современного рынка труда Украины.

Свыше 40% опрошенных украинцев, находятся в состоянии готовности оставить свою нынешнюю работу в любой момент.
17% окончательно определились с решением и сроками, 27% - ожидают «чего-то», способного изменить их «настроенное на увольнение» мнение. Еще, почти 36% не увольняются «пока», не сумев на момент опроса, определиться с альтернативой их текущему заработку.

Основная причина такого настроения – финансовая составляющая «вопроса». Конечно, существует целый ряд причин, позволяющих негативно воспринимать свою работу, но размер заработной платы, всегда становится решающим «нюансом», помогая определиться с решением в пользу одной или другой работ.
Каждый второй, опрошенный украинец возмущен уровнем оплаты труда в стране. Поэтому, именно низкие зарплаты, и становятся «виновниками» увольнений сотрудников, почти в 80% случаев!

По сферам деятельности, наиболее недовольны своей зарплатой медики, представители производства и сферы оказания услуг.
Регионально, процент уволившихся, в связи с неудовлетворяющей их зарплатой сотрудников, распределился следующим образом. «Менее всего» сотрудников (около 75%), по причине низкой оплаты, увольняются в Киеве. В регионах, этот показатель существенно возрастает, оставляя в лидерах западные области, имеющие отметку на уровне 83%.


Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору