По предварительным подсчетам, нововведение даст возможность за четыре месяца пополнить городской бюджет на 15-20 млн.грн.
И учителя, и родители уже в шоке от планов властей. «В классе моего старшего ребенка 30 детей. В параллельных классах А, Б, Г - не меньше, поэтому лучше бы наоборот из лишних детей сделали отдельный класс», - говорит мать второклассника из Деснянского района Анна Перепелица.
Бывает что в классе 20 учеников. Это как раз идеально. Поговаривают, что на 25 учениках не остановятся, и классы будут формировать по 28 человек. Работать в таких классах очень тяжело - когда детей много, физически невозможно уделить внимание каждому, шумно.
В то же время, Министерство образования и науки утверждает, что держит под контролем ситуацию, сложившуюся с выплатой зарплат в сфере образования. Министерство образования и науки в полном объеме профинансировало расходы на выплату стипендий и заработной платы за январь и февраль текущего года согласно сметам учебных заведений.
www.segodnya.ua
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.