Наступного року в Україні штраф за заробітну платню у конверті збільшиться на 13 500 грн.
Як дізнався Jobs.ua, за кожного виявленого такого співробітника роботодавець буде змушений заплатити 125 190 гривень. Таким чином у країні вводяться європейські норми, спрямовані на те, щоб зробити бізнес більш прозорим та законним. Кабмін намагається вивести ринок праці з тіні і легалізувати зарплати українців.
Кілька років тому, з цією метою було знижено податки (ставка єдиного соцвзносу скоротилося майже вдвічі), а минулого року, пенсійний вік прив’язали до стажу, щоб зробити невигідною для українців працю без офіційного оформлення.
Але, незважаючи на це багато роботодавців уникають сплати податків. Як показали перевірки бізнесу, у 46% випадків є суттєві порушення. Тільки за період с січня по жовтень цього року, контролюючи органи знайшли 7 300 неоформлених працівників.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.