UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України
 5. Весна принесет повышение пенсий

Весна принесет повышение пенсий

25.02.2019 255Автор: Олександр Мавлідінов
Весна принесет повышение пенсий

Весна принесет повышение пенсий

25.02.2019     255Автор: 

С начала первого весеннего месяца в Украине пересчитают пенсионные выплаты. Их размер должен быть увеличен на 20, 87%.

Это повышение пенсий, пока не затронет тех украинцев, кто получал выплаты размером ниже минимальных и чья пенсия, с помощью формулы о которой писал Jobs.ua, «подтягивается» к современным минимальным показателям.

Закон страны предусматривает ежегодное осовременивание пенсий, а размеры прибавок планируют увеличить после преодоления дефицита в Пенсионном фонде, который в текущем году должен составить около 167 миллиардов гривен.

Однако, по расчетам, пенсии большинства пенсионеров Украины все-таки вырастут на заявленные 20,87% - сумма прибавки будет составлена из суммы половины от среднего роста заработных плат за последние три года и 50%от индекса, который показала инфляция за минувший год.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору