С начала первого весеннего месяца в Украине пересчитают пенсионные выплаты. Их размер должен быть увеличен на 20, 87%.
Это повышение пенсий, пока не затронет тех украинцев, кто получал выплаты размером ниже минимальных и чья пенсия, с помощью формулы о которой писал Jobs.ua, «подтягивается» к современным минимальным показателям.
Закон страны предусматривает ежегодное осовременивание пенсий, а размеры прибавок планируют увеличить после преодоления дефицита в Пенсионном фонде, который в текущем году должен составить около 167 миллиардов гривен.
Однако, по расчетам, пенсии большинства пенсионеров Украины все-таки вырастут на заявленные 20,87% - сумма прибавки будет составлена из суммы половины от среднего роста заработных плат за последние три года и 50%от индекса, который показала инфляция за минувший год.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».