UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Світова практика
  5. Временные поверенные

Временные поверенные

27.08.2009 864

Сегодня на временной основе российские компании набирают, в первую очередь, секретарей, ресепшионистов, операторов баз данных, логистов, клерков, промоутеров, переводчиков, бухгалтеров, мерчендайзеров и торговых представителей. Многие компании стали нанимать на временной основе рабочих и продавцов (например, одна из крупных парфюмерно-косметических сетей магазинов в Москве указывает в своих вакансиях возможность работы для студентов продавцами на летний период).

Если сотрудник работает временно, это не значит, что ему будут платить меньше, чем постоянному - часто бывает наоборот. Например, в некоторых агентствах каждый временный сотрудник получает специальную тайм-карточку, в которой фиксируется время прихода и ухода, потому что клиент платит только согласно почасовой ставке. Также учитывается качество работы. Зачастую сотрудники обеспечиваются бесплатным питанием и даже страховкой.

О возможности временного трудоустройства агентства информируют молодежь на семинарах и форумах по карьере, а также работают с учебными заведениями, дают рекламу в СМИ. Основные требования к кандидатам на временные вакансии - знание ПК и одного из иностранных языков. Если позиция требует углубленного знания ПК, а их недостаточно, не беда: временные сотрудники имеют право бесплатно обучаться по программе PinPoint. Это специальная обучающая и тестирующая программа, которая помогает оценить знания и научить профессиональной работе с программами Microsoft Office и машинописи. И конечно, потенциальные временные сотрудники должны быть общительными, открытыми, позитивными людьми.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору