Зміна міста роботи - завжди гостре питання для будь-якого спеціаліста, бо пов’язане з налаштуванням нових зв’яків та пошуком місць роботи. Існує така думка, що часта зміна місця роботи не на користь спеціаліста, як і робота все життя на одному місці. Доцільним є питання з яким інтервалом або як часто спеціаліст має змогу змімнювати місце працевлаштування?
Чесно кажучи, при співбесідах HR-ів дуже насторожує той факт, якщо спеціаліст має звичку дуже часто міняти свою роботу. А зараз зупиніться на хвилиночку читати цю статтю та дайте відповідь самі для себе, як би ви на місці работодавців сприймали спеціаліста, який міняє роботу частіше ніж раз на рік, на півроку? В будь-чякому випадку вам захочеться розпитати спеціаліста щодо причин такого особливого досвіду роботи. І, можливо, у спеціаліста будуть існувати досить вагомі причини. А наступні причини можна вважати безпідставними:
Загалом, HR-менеджери і спираються на кількість разів змінив роботи молодим и спеціалістами за рік - до одного разу. Саме за такий період молодий спеуціаліст може набути нових знань та закріпити їх для практичного застосування.
Візьмемо іншу сторону медалі. Ви знайшли колектив своєї мрії: вам приємно спілкуватись на будь-які питання, допомагаєте один одному вирішувати питання, намагаєтесь разом розвиватися? Цього не достатньо для всебічного розвитку спеціаліста. А тому триматися на одномі місці роботи лише через колектив неправильно. Це може попереджати спеціаліста про те, що робітник важко сходитіься зі співробітниками в колективі або про те, що йому досить складно дається комунікація та налагодження стосунків в колективі.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.