Skype-співбесіда вже давно не викликає здивувань ні з боку работодавців, ні з боку здобувачів, а навпаки є відмінним рішенням, коли бракує часу. Як ви могли вже зрозуміти, співбесіда по Skype вимагає особливої підготовки спеціаліста. З одного боку, така зустріч спростовується, бо проводиться в зручних умовах. З іншого, викликає певні незручності, яких не існує при індивідуальних зустрічах. Сьогодні ми спробуємо вияснити як найпростіше впоратись з цим завданням спеціалісту і що для цього потрібно?
Отже, з першого погляду, співбесіда по Skype нічим не відрізняється від звичайної ділової зустрічі роботодавця зі здобувачем, окрім того, що все це відбувається на відстані. Але, як показує практика, відмінність все ж таки є.
По-перше, комп’ютер і програма повинні працювати бездоганно: звук, візуальна картинка, відключіть роботу інших додатків, які можуть відволікати вашу увагу. Перевірте якісне підключення і до інтернету. Ви також можете підготувати заздалегідь і створити документ з вашими контактними данними, які зможете одразу передати їх онлайн, перебуваючи на співбесіді.
Оформлення вашого профілю в Skype також краще перевірити. Обов’язково поставте чітке фото, приберіть зайві безглузді статуси. Якщо ви зараз проходите період активного пошуку роботи, то краще зазначити в інформації вашого профілю мінімальні контакти, наприклад: імейл чи номер телефону.
Готуючись до співбесіди, приділіть увагу вашому зовнішньому вигляду. Навіть якщо ви знаходитесь вдома, то буде зовсім некомпетентно з вашого боку з’являтися перед роботодавцем в халаті чи піжамі. Тож прордумайте свій зовнішній вигляд.
Співбесіда на відстані тим зручна, що спеціаліст може покласти біля себе якісь записнички з інформацією і підглядати в них, якщо це неоьбхідно. Наприклад, таким чином можна написати список питань для работодавця і задавати їх пол порядку. До того ж, можна покласти підказки з теорії вашої спеціальності і підглядати. Загалом, це дуже зручно.
Підготовка до співбесіди дуже важлива, навіть якщо зустріч проходить в зручних для вас умовах - по Skype. Готуйтесь до неї завжди.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.