UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Як оцінити досвід здобувача на співбесіді?

Як оцінити досвід здобувача на співбесіді?

7.04.2019 584Автор: Лоліта Платошкіна
Як оцінити досвід здобувача на співбесіді?

Як оцінити досвід здобувача на співбесіді?

7.04.2019     584Автор: 

Питання підбору компетентнісних робітників для роботи в комнаії завжди є актуальним. Найчастіше на диловій зустрічі саме роботодавець максимально зацікавлений у співбесіді і задає багато каверзних питань, мета яких оцінити професіональний досвід здобувача. Але не всі питання дають необхідні результати, бо на них впливають багато факторів. Отже, які правильно підбирати питання та як оцінити досвід здобувача на такій діловій зустрічі, як співбесіда?

Вивчаємо професійний досвід здобувача

Кожний здобувач має за плечима певний досвід роботи, або не має, якщо це молодий спеціаліст і, він не встиг його ще отримати. І все ж таки, якщо ви шукаєте компететнісного робітника з досвідом роботи, то перше з чого вам необхідно почати - це з вивчення його досвіду в резюме. Дуже часто роботодавці поверхово вивчають резюме і не помічають прогалин у багатьох розділах. Наприклад, таких як пауза у професійному досвіді роботи, звільнення за бажанням роботодавця, навички здобуті за допогою курсів, відсутність досвіду роботи по багатьом вмінням. Вивчаючи докладно резюме здобувача, робіть помітки, що для вас є незрозумілим, чи що ви хотіли б уточнити у спеціаліста. Відмічайте і записуйте питання, щоб бути підготовленим і задати їх одразу. Опрацювали якісно резюме - ідемо далі.

Якщо ви маєте певні вимоги відносно досвіду роботу спеціаліста і напрацьованих ним навичок, то кращим способом їх перевірки буде тестування на співбесіді з метою перевірки кваліфікованості, або технічне завдання, яке ви можете запропонувати виконати вдома і видправити на пошту. Виконані здобувачем завдання допоможуть зрозуміти на якому рівні знаходиться спеціаліст, а вам - на кому зі спеціалістів зупинити свій вибір.

Ніщо так не розкриває особистість спеціаліста ніж діалог із роботодавцем. Для спілкування підбирайте індивідуальні питання, які допоможуть розкрити наміри та мотиви здобувача. Ось де-які з них, які допожуть вам в цьому:

Чого б ви хотіли досягти, працюючи в цій компанії?

Які ваші амбіції щодо вашої спеціальності?

Як ви оцінете свою професійну компететність по 10-ти бальній шкалі?

Готуйтесь уважно до співбесіди, щоб максимально точно оцінити досвід роботи спеціаліста.

Читайте також

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


Часто шукають

↑ Вгору