Матеріальне заохочення - невід’ємна частина стимуляціі робітників на ефективну та кращу роботу. Ріст заробітньої плати гарантує фінансову стабільність та розвиток компанії в майбутньому. Будь-якій спеціаліст сподівається, що його заробіьтня плата буде тільки збільшуватись. Це відповідно означає, що ви знаходитесь на своєму місці в компанії, виконуєте свою необхідну роль. Але коли вам навпаки давно не підвищували зарплату на відміну від ваших колег, то це може значити зовсім протилежне.
Отже, якщо вам давно не підвищували заробітню плату, то одніє з причин може бути той факт, що саме на співбесіді було оговорено сталену суму оплати за ваші уміння і вона не передбачала руху як в меншу, так і більшу сторону. Ще одна з причин - работодавець не вбачає в вашому повсякденному русі відповідного розвитку для підвищення зарплати.
Відчуваєте певну несправедливість щодо відсутності підвищення заробітньої плату саме у вас, тоді ми пропонуємо вам задіяти певні заходи і спробувати зрушити справу з мертвого мтсця.
Перш ніж звертатися з питання підвищення заробітньої плати до керівництва, вам слід проаналізувати декілька моментів: чи підвищує роботодавець заробітню плату взагалі через певні періоди часу і яким спеціалістам, чи включає ваша спеціальність професійний ріст та підвищення зарплати, в якому фінансовому стані знаходивться компанія на цей момент. Все це дасть вам точну відповідь, чи можете ви звернутся до работодавця з відповідним проханням.
Не забудьте, звісно проаналізувати свою діяльність та порівняти її зі своїм рівнем умінь та знань на початку роботи в компанії та порівнянно з іншими робітниками в компанії та на ринку праці. І це досить вагомий аргумент на вашу користь, який ви можете використовувати перед роботодавцем.
Окрім працьовитості у своїх повсякденних обов’яках, проявляйте ініціативність в соціальному житті компанії: цікавтесь, допомагайте, діліться досвідом.
Обов’язково зверніться з питання підвищення ващої заробітньої плати до вашого роботодавця напряму, не діліться сврєю проблемою з іншими робітниками.
Успіху вам в вирішенні питань заробітньої плати з роботодавцем!
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.