UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Якщо вам давно не підвищували зарплату

Якщо вам давно не підвищували зарплату

26.05.2019 374Автор: Лоліта Платошкіна
Якщо вам давно не підвищували зарплату

Якщо вам давно не підвищували зарплату

26.05.2019     374Автор: 

Матеріальне заохочення - невід’ємна частина стимуляціі робітників на ефективну та кращу роботу. Ріст заробітньої плати гарантує фінансову стабільність та розвиток компанії в майбутньому. Будь-якій спеціаліст сподівається, що його заробіьтня плата буде тільки збільшуватись. Це відповідно означає, що ви знаходитесь на своєму місці в компанії, виконуєте свою необхідну роль. Але коли вам навпаки давно не підвищували зарплату на відміну від ваших колег, то це може значити зовсім протилежне.

Отже, якщо вам давно не підвищували заробітню плату, то одніє з причин може бути той факт, що саме на співбесіді було оговорено сталену суму оплати за ваші уміння і вона не передбачала руху як в меншу, так і більшу сторону. Ще одна з причин - работодавець не вбачає в вашому повсякденному русі відповідного розвитку для підвищення зарплати.

Що робити, якщо вам давно не підвищували зарплату

Відчуваєте певну несправедливість щодо відсутності підвищення заробітньої плату саме у вас, тоді ми пропонуємо вам задіяти певні заходи і спробувати зрушити справу з мертвого мтсця.

Перш ніж звертатися з питання підвищення заробітньої плати до керівництва, вам слід проаналізувати декілька моментів: чи підвищує роботодавець заробітню плату взагалі через певні періоди часу і яким спеціалістам, чи включає ваша спеціальність професійний ріст та підвищення зарплати, в якому фінансовому стані знаходивться компанія на цей момент. Все це дасть вам точну відповідь, чи можете ви звернутся до работодавця з відповідним проханням.

Не забудьте, звісно проаналізувати свою діяльність та порівняти її зі своїм рівнем умінь та знань на початку роботи в компанії та порівнянно з іншими робітниками в компанії та на ринку праці. І це досить вагомий аргумент на вашу користь, який ви можете використовувати перед роботодавцем.

Окрім працьовитості у своїх повсякденних обов’яках, проявляйте ініціативність в соціальному житті компанії: цікавтесь, допомагайте, діліться досвідом.

Обов’язково зверніться з питання підвищення ващої заробітньої плати до вашого роботодавця напряму, не діліться сврєю проблемою з іншими робітниками.

Успіху вам в вирішенні питань заробітньої плати з роботодавцем!

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору