За 6 месяцев 2008 года средний размер пенсии в Украине вырос на 34,7%, составив на 1 июля 795,58 грн., что почти на 65% превышает прожиточный минимум для лиц, утративших трудоспособность. Об этом шла речь в ходе заседания правления Пенсионного фонда Украины, на котором были рассмотрены итоги работы органов Фонда за I полугодие 2008 года.
Как сообщает пресс-служба ПФУ, в I полугодии профинансирована выплата пенсий и денежной помощи с учетом их повышения свыше 13,6 млн. пенсионеров. Общий объем расходов на пенсионные выплаты составлял около 69,9 млрд.грн., объем пенсионных выплат через текущие счета в банковских учреждениях 25,5 млрд.грн.
Согласно информации ПФУ, в I полугодии в Фонд из всех источников финансирования поступило почти 64,5 млрд.грн., в том числе из госбюджета на финансирование отдельных пенсионных программ - 16,5 млрд.грн. Обеспечены поступления собственных средств в сумме более 47,9 млрд.грн., что на 7,6% превышает плановые показатели.
Напомним, Кабинет Министров повысит государственные социальные помощи для получателей пенсий, несмотря на то, что парламент не принял изменения в бюджет.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.