UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Все про підбір персоналу
 5. Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

21.06.2021 538
Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

21.06.2021     538

Практично всі найбагатші люди Сполучених Штатів – запеклі ботани. Цукенберг, Гейтс, Маск і Безос – цих мільярдерів знає весь світ. Вони успішні, надзвичайно розумні та інноваційні. І поряд з тим – ботани. Але ботани не прості, а дуже енергійні та пробивні. Тому давайте розберемося разом з Jobs.ua, чим саме запеклі ботани виділяються на тлі інших людей.

Запеклі ботани – що їх вигідно вирізняє?

Ці люди дуже часто видаються сором’язливими і тихими, але це не так. Просто в звичних для більшості людей ситуаціях вони поводяться тихенько і непримітно, як поводилися б зірки професійного футболу (як приклад), якби вони опинилися на конференції фізиків-ядерників. Що в першому випадку, що в другому пояснення дуже просте: вони нагадують рибу, яку висмикнули з рідної стихії. Проте це зовсім не означає, що вони позбавлені твердості в характері і воістину фантастичної цілеспрямованості.

Отже, що вигідно вирізняє запеклих ботанів від решти людей?

По-перше, інтелект. Звісно, як же без нього? По-друге, вміння знаходити оригінальні рішення там, де інші люди їх впритул не побачать. Знову ж таки, в цьому запеклим ботанам допомагає незалежне мислення, адже такий спосіб мислення апріорі передбачає певний відхід від усталених соціальних рамок. А про ще одну їхню характерну рису давайте поговоримо окремо.

Про одержимість і комунікацію

З такими людьми не завжди комфортно спілкуватися. Вони мають звичку перебивати, але не тому, що не поважають співрозмовника. Здогадуєтесь, у чому річ? Вони непримиримі, коли мова йде про вирішення важливих проблем чи обговорення інноваційних рішень. Одержимість – це їхнє друге ім’я. Пригадуєте фільм Девіда Фінчера про творця Фейсбуку? Цукенберг в реальності багато часу проводив за програмуванням, пропускаючи навчання. Він був схибленим на Інтернеті, і одержимість реформувати правила гри вела його вперед.

Тому, якщо ви маєте достатньо терпіння, щоб витримувати їхній натиск в розмові чи не звертати увагу на їхні дивацтва в повсякденному житті, такі люди стануть у вашій компанії незамінними працівниками, а в окремих випадках – фахівцями екстра класу, від рішень яких залежатиме доля вашої компанії. І це насправді дуже добре, бо в такому випадку компанія перебуває в надійних руках. І найкраще, що може зробити глава компанії, якщо разом з ним працюють запеклі ботани – це не заважати їм, а при потребі направляти їхню одержимість в потрібне русло.

Як розвивати себе, якщо ви запеклий ботан?

Якщо в прочитаних вище рядках ви впізнали себе, візьміть до уваги наступне: щоб ваша одержимість і запеклість не перетворилася в озлобленість і розчарування, працюйте над амбіційними проєктами. І чим амбітніший проєкт, тим краще. Сил та наснаги вам вистачить для найскладніших справ, а потягнути такі речі можуть небагато людей насправді. Для прикладу, скільки людей починали писати художній роман, але кидали справу на пів дорозі? Відповідь очевидна, чи не так? Але якщо ви запеклий ботан, можете порадіти – цього не станеться. Хоча розслаблятися у будь-якому випадку не варто.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору