UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Цікаво про бізнес
 4. Чоловіки, які змінили світ
 5. З/п Ілона Маска: історичний рекорд зростання

З/п Ілона Маска: історичний рекорд зростання

28.05.2019 318Автор: Олександр Мавлідінов
З/п Ілона Маска: історичний рекорд зростання

З/п Ілона Маска: історичний рекорд зростання

28.05.2019     318Автор: 

Згідно з версією видання The New York Times , історичний рекорд встановила зарплатня відомого «космічного генію» Ілона Маска. Саме суми, які заробляє ця людина очолили рейтинги найбільш дорогих керівників серед американських компаній.

Починаючи з 2017 року, сума гонорару пан Маска зросла за рік у… 45 000 разів. Феноменальне зростання показало вже у 2018 році видобуток у 2 284 мільярди доларів США, при тому що рік по тому він сягав лише 50 000 доларів.

Більшість цієї суми склали так звані опціони по акціях. Великі виплати по них – це гонорари за досягнення ключових показників у проектах, які керуються паном Маском. При цьому, як дізнався Jobs.ua, рада компанії Tesla трохи занепокоєна такою системою винагороди, бо це дозволяє Ілону Маску будь яку мить переключити свою увагу на інші проекти по яким він зайнятий.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору