Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Кур'єр

  Кур'єр

  Займається доставкою листів, посилок, ділових документів, різних товарів і т.д. Весь день на ногах. З однієї точки міста доводитися мчатися в іншу, іноді з важкою посилкою. Його завдання - доставити товар або документи в потрібне місце і в строк, віддати їх клієнтові, отримати його розпис і поїхати до наступного замовника. Професіонал може рознести за робочий день до 200 пакетів кореспонденції.

  Специфіка роботи кур'єром:

  Можна собі уявити, якою витривалістю і фізичною силою повинен володіти цей фахівець. Інший раз посилочки можуть важити і по 20 кг Самі кур'єри жартують, що це і робота і спорт одночасно, щось подібне до спортивної ходьби з орієнтуванням на місцевості. Насправді, кур'єру потрібно уміти швидко знайти фірму замовника, де б вона не знаходилася - в центрі міста або на самій його околиці. В дорозі може трапитися що завгодно. Нерідко кур'єри стають жертвами злочинців, грабіжників. Іноді їх не пускає охорона, можуть перешкодити пробки, аварії і т.д. Але професіонал зробить все можливе, щоб посилка прийшла в строк.

  Робота для кур'єра:

  Будь-які фірми, що мають свій кур'єрський відділ для розсилки кореспонденції, численні торгові фірми, що доставляють товар клієнтам на замовлення, спеціалізовані кур'єрські компанії.

  Особисті якості:

   • мобільність,
   • пунктуальність,
   • витривалість,
   • порядність,
   • комунікабельність,
   • чарівність.

  Зарплата і перспективи професії кур'єра:

  Середня зарплата кур'єра в Києві від $150-400 в місяць залежно від компанії і об'єму роботи. Деякі клієнти залишають кур'єрам чайові за доставку.

  Профільна освіта:

  Будь-яке. В принципі, кур'єром можна влаштуватися, закінчивши школу. У спеціалізованих фірмах вітаються люди з середньо спеціальною або вищою освітою. Часто на роботу кур'єром запрошують студентів для підробки.

  Робота кур'єром в Україні:

  А ви знаєте, що професія кур'єра не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кур'єр, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Кур'єр не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Кур'єр – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кур'єра, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору