Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Пожежник

  Пожежник

  Пожежник завжди напоготів. Дзвінок в пожежну частину, сигнал "Тривога" - і ось вже потрібно стрибнути в машину і мчатися туди, де бушує полум'я. Час з моменту відправлення машин до прибуття на місце НП в середньому складає 5 хвилин. На місці спалаху пожежники діють по ситуації.

  В першу чергу евакуювали людей. Начальник караулу визиває додаткові засоби, якщо вони необхідні. Далі загін діє практично в бойовій обстановці - розгортає пожежні рукави, виводить стовбури (брандспойти) на шляху вогню. Коли пожежа ліквідована, бригада повертається в пожежну частину.

  Специфіка роботи пожежником:

  Звичайно, пожежі високої категорії складності трапляються рідко, але навіть в найспокійніший час пожежна охорона не дрімає. Весь день розписаний майже по хвилинах. Після зміни караулу - вивчення телефонограм і розпоряджень. Постійно доводиться тренуватися на пожежній вежі, виконуючи черговий підйом, перевіряти пожежно-технічне озброєння, бойовий одяг і спорядження.

  Робота для пожежника:

  Пожежні частини.

  Особисті якості:

   Щоб стати пожежникам, потрібно в першу чергу мати відмінне здоров'я і відповідний вік (від 18 років).

  Зарплата і перспективи професії пожежника:

  Пожежні частини - бюджетна структура, і доходи тут невеликі - близько $450. Втім, виплачують грошові премії і видають нагороди, наприклад "За відмінне несення служби" або "За виконання поставлених завдань при порятунку людей".

  Робота пожежником в Україні:

  А ви знаєте, що професія пожежника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Пожежник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Пожежник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Пожежник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати пожежника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору