UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Дворецький

Дворецький

Керівник заміським маєтком координує роботу персоналу, стежить за справністю інженерних систем будинку, веде бюджет (у частині, пов'язаній із загальними господарськими витратами), при необхідності керує будівництвом нових об'єктів. У "кращих будинках" за цією людиною ще і представницька робота: зустріч і розміщення гостей, організація званих вечерь і банкетів (в цьому випадку його часто називають дворецьким).

Специфіка роботи дворецьким:

На ринку праці на послуги цих фахівців стійкий попит: все більше людей приходять до думки, що жити в заміському будинку зручніше, ніж в мегаполісі. Будь-яке кадрове агентство, що спеціалізується на підборі персоналу для роботи в сім'ї, розміщує такі вакансії. Вимоги до кандидатів - жорсткі. Сучасні дворецькі проходять строгіший відбір і контроль, ніж топ-менеджери в крупних корпораціях.

Робота для дворецького:

Приватні будинки

Особисті якості:

    • тактовність і почуття власної гідності
    • інтелігентність
    • переконливість і жорсткість
    • Абсолютна чесність
    • Відповідальність та вміння постояти за себе і своїх підлеглих.

Зарплата і перспективи професії дворецького:

Існують два основні шляхи в дворецькі. Перший - з сфери управління. Другий шлях - з сфери обслуговування.

Що далі? Найчастіше керівник будинком - кінцева позиція. Оскільки особливих обмежень за віком в професії немає, люди прагнуть триматися за місце, поки вистачає сили. Є випадки, коли, попрацювавши декілька років великим приватним маєтком, що управляє, людина йде на "вольні" хліби і відкриває власний готель або пансіонат.

Профільна освіта:

Одна з основних вимог до кандидата в дворецькі - вища освіта і вік від 30 років. Людина молодше не володіє необхідним життєвим досвідом і не зможе управляти людьми і господарством. Вищу освіту мати необхідно, перевага віддається інженерам або менеджерам.

Робота дворецьким в Україні:

А ви знаєте, що професія дворецького не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дворецький, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Дворецький не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Дворецький – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дворецького, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору