На ринку праці на послуги цих фахівців стійкий попит: все більше людей приходять до думки, що жити в заміському будинку зручніше, ніж в мегаполісі. Будь-яке кадрове агентство, що спеціалізується на підборі персоналу для роботи в сім'ї, розміщує такі вакансії. Вимоги до кандидатів - жорсткі. Сучасні дворецькі проходять строгіший відбір і контроль, ніж топ-менеджери в крупних корпораціях.
Приватні будинки
Існують два основні шляхи в дворецькі. Перший - з сфери управління. Другий шлях - з сфери обслуговування.
Що далі? Найчастіше керівник будинком - кінцева позиція. Оскільки особливих обмежень за віком в професії немає, люди прагнуть триматися за місце, поки вистачає сили. Є випадки, коли, попрацювавши декілька років великим приватним маєтком, що управляє, людина йде на "вольні" хліби і відкриває власний готель або пансіонат.
Одна з основних вимог до кандидата в дворецькі - вища освіта і вік від 30 років. Людина молодше не володіє необхідним життєвим досвідом і не зможе управляти людьми і господарством. Вищу освіту мати необхідно, перевага віддається інженерам або менеджерам.
А ви знаєте, що професія дворецького не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дворецький, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Дворецький не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Дворецький – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дворецького, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.