Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Кастелянша

  Кастелянша

  Зберігає, здає в чищення і прання, отримує, перевіряє і видає співробітникам своєї установи спецодяг, спецвзуття, предмети інвентаря (чохли, портьєри) і білизну різного призначення. У виробничих, ремонтних, будівельних, транспортних, торгових організаціях відповідає за комбінезони, фартухи, халати, головні убори, рукавички і рукавиці. У готелях і лікарнях видає халати, рушники і постільну білизну.

  Специфіка роботи кастеляншою:

  Повинна добре знати всі споживчі властивості спецодягу і білизни, вимоги, що пред'являються до них, а також уміти визначати ступінь зносу речей. У обов'язки кастелянші входять систематичні інвентаризації, ведення облікової документації і контроль за своєчасною здачею співробітниками установи отриманих предметів спецодягу і білизни. Вона несе матеріальну відповідальність за збереження увіреного майна. Працюють кастеляншами переважно жінки.

  Робота для кастелянши:

  Підприємства різної сфери діяльності, в яких є спецодяг і білизна.

  Особисті якості:

   • акуратність,
   • любов до порядку і чистоти,
   • господарська жилка,
   • відповідальність,
   • дбайливе відношення до людей.

  Зарплата і перспективи професії кастелянши:

  $150-250

  Профільна освіта:

  Середня. Спеціальної освіти не вимагається.

  Робота кастеляншою в Україні:

  А ви знаєте, що професія кастелянши не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кастелянша, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Кастелянша не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Кастелянша – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кастелянши, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору