Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Годинникар

  Годинникар

  Професія годинникаря сьогодні переживає важкі часи. У СРСР випускалося близько 50 млн. годинників в рік і третину з них йшла на експорт. Для порівняння: США, Канада, Італія, Іспанія і Великобританія такої розкоші, як виробництво власного годинника, до цих пір собі не дозволяють.

  Специфіка роботи годинникарем:

  Годинникарів, що уміють полагодити і сучасний швейцарський годинник, і старовинний брегет, в країні одиниці. Такий майстер повинен розбиратися в різних системах годинника, уміти не тільки замінити зіпсовані деталі деталями заводу-виготівника, але часто зробити їх самостійно. Деякі майстри можуть відновити годинниковий механізм просто по кресленню: вони в курсі всіляких годинникових новинок і працюють на сучасному устаткуванні. Потрапити в цю закриту касту не так-то просто.

  Особисті якості:

   Годинникар повинен володіти якостями снайпера - гострим зором, твердою рукою і витримкою, а ще терплячістю, терплячістю і терплячістю.

  Зарплата і перспективи професії годинникаря:

  Молодь сьогодні в професію не приходить: на заводській збірці працюють в основному старі майстри (від сорока до сімдесяти років). І хоча ця висококваліфіковані робочі - їх зарплата від $300 до 450.

  Профільна освіта:

  Годинникарів навчають безпосередньо на заводах.

  Робота годинникарем в Україні:

  А ви знаєте, що професія годинникаря не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Годинникар, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Годинникар не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Годинникар – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати годинникаря, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору