Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Клінер

  Клінер

  Фахівець з прибирання приміщень. Досконало володіє сучасними методами чищення, миття, поліровки. Працює в спеціалізованих фірмах, що надають подібні послуги компаніям і приватним особам. Професійна команда клінерів з легкістю наведе лад як в невеликому офісі або на приватній яхті, так і у величезному супермаркеті.

  Специфіка роботи клінером:

  Працювати потрібно оперативно і якісно. Наприклад, гіпермаркет Ашан, площу якого складає 35 тис. кв. м, команда клінерів з 30-40 чоловік може прибрати всього за три години.

  Робота для клінера:

  В Україні клінери наводять лад не більше ніж на 3% всіх торгових і виробничих площ (у Європі ця цифра складає близько 50%, а в США - більше 65%). Проте бізнес цей активно розвивається, і в нашій країні вже сьогодні близько 700 спеціалізованих компаній. Половина з них знаходяться в Києві.

  Особисті якості:

   Працедавці цінують в співробітниках мобільність, енергійність, акуратність. Зовнішній вигляд і поведінка клінера теж повинно відповідати певним нормам: охайність, скромність, уніформа, а у разі VIP-чищення - біла сорочка.

  Зарплата і перспективи професії клінера:

  Зарплата клінера безпосередньо залежить від його досвіду і характеру роботи: якщо на постійній, стаціонарній роботі по прибиранню офісів і магазинів можна отримувати до $500, то замовлення VIP-клієнтів оплачуються дорожче - до $800 в місяць.

  Профільна освіта:

  Крупні спеціалізовані компанії вважають за краще навчати свій персонал азам клінінга на власних спецкурсах, але основні знання дає, звичайно, практика.

  Робота клінером в Україні:

  А ви знаєте, що професія клінера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Клінер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Клінер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Клінер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати клінера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору