Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Коваль

  Коваль

  Професіонали знають, що здоров'я коня багато в чому залежить від стану його копит. А значить, від майстерності коваля.

  Специфіка роботи ковалем:

  У наше автомобільне століття коваль - рідкісна професія. Конкуренція на цьому ринку практично відсутня. Тим паче що останнім часом число володарів коней збільшилося.

  Робота для коваля:

  Кінно-спортивні комплекси, стайні, виконання разових замовлень власників коней.

  Особисті якості:

   • любов до тварин
   • працьовитість
   • фізична витривалість
   • цілеспрямованість

  Зарплата і перспективи професії коваля:

  Кування - достатньо прибуткова справа. Приведення до ладу всіх чотирьох ніг коня обходиться його господареві в середньому в $50-100, ортопедичне кування і інші складні процедури - дорожче. Майстер підковує три-п'ять коней в день (коли є замовлення, звичайно), а деякі умільці - навіть десять.

  Профільна освіта:

  Зараз школи немає, старих майстрів мало, а тому тим, хто хоче освоїти цю професію, практично ніде і нема у кого вчитися.

  Робота ковалем в Україні:

  А ви знаєте, що професія коваля не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Коваль, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Коваль не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Коваль – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати коваля, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору