У наше автомобільне століття коваль - рідкісна професія. Конкуренція на цьому ринку практично відсутня. Тим паче що останнім часом число володарів коней збільшилося.
Кінно-спортивні комплекси, стайні, виконання разових замовлень власників коней.
Кування - достатньо прибуткова справа. Приведення до ладу всіх чотирьох ніг коня обходиться його господареві в середньому в $50-100, ортопедичне кування і інші складні процедури - дорожче. Майстер підковує три-п'ять коней в день (коли є замовлення, звичайно), а деякі умільці - навіть десять.
Зараз школи немає, старих майстрів мало, а тому тим, хто хоче освоїти цю професію, практично ніде і нема у кого вчитися.
А ви знаєте, що професія коваля не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Коваль, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Коваль не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Коваль – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати коваля, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.