Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Дресирувальник

  Дресирувальник

  Щоденна робота дресирувальників не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого волохатого члена колективу: одного похвалить, іншого посварить, третьому видасть додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і... ватажка зграї. По великому рахунку, основне завдання - примусити тварину підкорятися волі людини.

  Специфіка роботи дресирувальником:

  Циркачі переконуть: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшли з циркових сімей. Людині, сім'я якої з цирком не пов'язана, пробитися в дресуру вкрай складно. Дресирувальники - фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково браки циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається. По-перше, репетиції. Щоденні і багатогодинні.

  Робота для дресирувальника:

  Цирк.

  Особисті якості:

   • терплячість
   • любов до тварин
   • упевненість в собі
   • здоров'я
   • фізична сила
   • сміливість

  Зарплата і перспективи професії дресирувальника:

  У світі безліч циркових колективів, в яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні і, у результаті, добре забезпечені одиниці. Інші лише мріють про майбутню славу. Щоб стати відомим, поважаним і, відповідно, таким, що добре продається, дресирувальникові знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібний номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, уміння презентувати свій продукт. По-третє, виходи на міжнародну арену. Ведучі світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, вважають за краще працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів і оглядів.

  Робота дресирувальником в Україні:

  А ви знаєте, що професія дресирувальника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дресирувальник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Дресирувальник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Дресирувальник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дресирувальника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору