Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники служб сервісу
  4. Грумер

  Грумер

  Грумер - це фахівець по догляду за собаками і кішками. Грумери стежать за шерстю, шкірою, нігтями домашнього улюбленця і дають поради по його утриманню.

  Специфіка роботи грумером:

  Професія грумера існує вже давно, але у нас в країні вона поки не внесена до офіційного реєстру. Хоча попит на цих фахівців постійно зростає.

  Робота для грумера:

  Салони для тварин. Більшість грумерів працюють приватно, клієнти передають їх "із рук до рук", по рекомендаціях.

  Особисті якості:

   • любов до тварин
   • відповідальність
   • фізична витривалість

  Зарплата і перспективи професії грумера:

  Досвідчений грумер може заробляти близько $1000 у місяць.

  Профільна освіта:

  Грумер - рідкісна професія. Вчитися доводиться буквально "із-за плеча майстра". Учень спочатку виконує чорнову роботу. Потрібно розуміти, що, стаючи підмайстром, ви на перших порах втрачаєте в заробітку, та зате отримуєте практичний досвід.

  Робота грумером в Україні:

  А ви знаєте, що професія грумера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Грумер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Грумер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Грумер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати грумера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору