Плюси професії:
Державні науково-дослідні інститути і конструкторські бюро, вітчизняні компанії, що зуміли вийти на ринок з своєю продукцією, приватні конструкторські бюро, фірми, що займаються виробництвом м'яких меблів, монтажем вікон ПВХ, установкою грат, огорож, воріт, зовнішньої реклами і т.д.
Починається з навчання в профільному вузі. Професія вимагає фундаментальних технічних знань. Проблем з працевлаштуванням у інженерів-конструкторів зазвичай не виникає. У деканати постійно приходять заявки на молодих фахівців в основному, правда, з державних КБ. У приватні компанії, що займаються конструкторськими розробками, інженерові, що починає, влаштуватися складніше. Оптимальний варіант для молодого конструктора - потрапити в приватне конструкторське бюро. Це гарантує цікаву роботу над самими різними проектами.
У державних НДІ і КБ зарплати близько $350. У приватному конструкторському бюро - від $600 до 1500.
А ви знаєте, що професія інженера-конструктора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер-конструктор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Інженер-конструктор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер-конструктор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати інженера-конструктора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.