UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Інженери, технологи, майстри
  4. Інженер-конструктор

Інженер-конструктор

Проектує техніку і устаткування. Будні конструктора - розробка технологічних схем, розрахунки і креслення вузлових елементів і деталей механізмів, підготовка технічних завдань для виробництва, авторський нагляд за виготовленням і випробуваннями. У невеликих організаціях в обов'язок інженера-конструктора входить ще узгодження проектів з інспектуючими організаціями і навіть пошук замовників.

Специфіка роботи інженером-конструктором:

Плюси професії:

  • Цікаві розробки.
Мінуси професії:
  • Робота інженера не закінчується на стадії проектування та розрахунків. "Слабкі місця" конструкції виявляються на випробуваннях. За допомогою спеціальної діагностичної апаратури конструктор може протестувати льотні характеристики літака, прохідність джипу, герметичність підводного човна. Він спілкується з випробувачами техніки, з'ясовує, наскільки машина зручна у використанні, при необхідності допрацьовує конструкцію.

Робота для інженера-конструктора:

Державні науково-дослідні інститути і конструкторські бюро, вітчизняні компанії, що зуміли вийти на ринок з своєю продукцією, приватні конструкторські бюро, фірми, що займаються виробництвом м'яких меблів, монтажем вікон ПВХ, установкою грат, огорож, воріт, зовнішньої реклами і т.д.

Особисті якості:

    • Висока концентрація і стійкість уваги,
    • Логіка,
    • Технічний склад розуму,
    • Аналітичне мислення.

Зарплата і перспективи професії інженера-конструктора:

Починається з навчання в профільному вузі. Професія вимагає фундаментальних технічних знань. Проблем з працевлаштуванням у інженерів-конструкторів зазвичай не виникає. У деканати постійно приходять заявки на молодих фахівців в основному, правда, з державних КБ. У приватні компанії, що займаються конструкторськими розробками, інженерові, що починає, влаштуватися складніше. Оптимальний варіант для молодого конструктора - потрапити в приватне конструкторське бюро. Це гарантує цікаву роботу над самими різними проектами.

У державних НДІ і КБ зарплати близько $350. У приватному конструкторському бюро - від $600 до 1500.

Робота інженером-конструктором в Україні:

А ви знаєте, що професія інженера-конструктора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер-конструктор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Інженер-конструктор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер-конструктор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати інженера-конструктора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору