Найголовніше в цій роботі - розуміти, як відбуваються процеси усередині того або іншого апарату, уміти мислити логічно. Адже радіомагнітні хвилі і радіопромені - речі невидимі і невідчутні, проте, потрібно зуміти уявити собі їх рух і розповсюдження.
Місце знайти нескладно - послуги радіотехніка сьогодні потрібні на будь-якому середньому або крупному підприємстві. Це заводи, що проводять різну техніку (починаючи з побутової і закінчуючи військовою), наукові дослідницькі інститути, медичні установи, відео- і аудіосалони, телеательє. Багато випускників коледжів йдуть працювати в область стільникового зв'язку, що бурхливо розвивається, де не вистачає фахівців, що розбираються в радіоелектронній апаратурі.
Зарплата безпосередньо залежить від типу організації, в якій працює фахівець. Оклад техніка на державному підприємстві від $350 до 600, середній заробіток фахівця, що починає, працює в комерційній структурі, коливається в районі $1000. Випускники коледжів за фахом радіотехніка чудово розбираються в комп'ютерному залізі і програмуванні. Тому багато хто з них йде в комп'ютерні фірми і магазини. Їх зарплати від $600.
А ви знаєте, що професія радіотехніка не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Радіотехнік, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Радіотехнік не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Радіотехнік – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати радіотехніка, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.