UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Інженери, технологи, майстри
  4. Фахівець-мебляр

Фахівець-мебляр

Фахівець-мебляр - це столяр, тесляр, червонодеревник, складальник і т.д. На меблевих фабриках, особливо дрібних, розподіл праці буває дуже умовним і працівник повинен уміти виконувати відразу декілька видів операцій.

Специфіка роботи фахівецем-меблярем:

Всім відома істина про те, що навчання і виробництво - "дві великі різниці", в меблевій галузі актуальна, як ніде. По-перше, тому, що не всі коледжі мають в своєму розпорядженні сучасну техніку, а, по-друге, підприємства часто використовують власні технології виробництва, нестандартні матеріали і організацію праці.

Робота для фахівця-мебляра:

Меблеві фабрики, меблеві цехи.

Особисті якості:

    • фізична витривалість
    • уважність
    • акуратність

Зарплата і перспективи професії фахівця-мебляра:

Мебляр, що зазвичай починає, отримує $300-500, проте, через рік-півтора зарплати, як правило, збільшуються в два-три рази.

Профільна освіта:

Середня професійна освіта.

Робота фахівецем-меблярем в Україні:

А ви знаєте, що професія фахівця-мебляра не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Фахівець-мебляр, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Фахівець-мебляр не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Фахівець-мебляр – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати фахівця-мебляра, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору