Якщо випускник будівельного вузу хоче працювати не на будівельному майданчику, а в офісі, він, як правило, стає інженером-проектувальником. Найбільший попит на сьогодні мають проектувальники об'єктів промислово-цивільного будівництва (ПЦБ), тобто будівель і споруд, а також проектувальники різних інженерних комунікацій - систем опалювання, вентиляції і кондиціонування (ОВіК), водопостачання і водовідведення (ВіВ), систем електроустаткування будівель і т.д.
Будівельно-ремонтні компанії.
Різниця зарплат інженерів-проектувальників досить велика - $900-2000 в місяць. Нижня межа - заробіток молодих фахівців з невеликим досвідом проектування (від півроку), верхня - профі зі стажем, за плечима яких є немало успішних проектів.
А ви знаєте, що професія Інженера-проектувальника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер-проектувальник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Інженер-проектувальник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер-проектувальник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Інженера-проектувальника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.