Плюси професії:
Телекомунікаційні фірми, компанії-інтегратори, численні державні і комерційні організації.
Талановитий фахівець має всі шанси на швидке кар'єрне зростання. Вакансій предостатньо, а грамотних інженерів, за словами працедавців, не так багато.
Вища. Спеціальність "Багатоканальні телекомунікаційні системи", "Мережі зв'язку і системи комутації", "Засоби зв'язку з рухомими об'єктами", "Інформаційні системи і телекомунікації" та ін.
А ви знаєте, що професія інженера по телекомунікаціям не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер по телекомунікаціям, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Інженер по телекомунікаціям не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер по телекомунікаціям – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати інженера по телекомунікаціям, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.