Проблеми на виробництві виникають практично щодня, а їх рішення може потребувати значної кількості часу і сил. Тому робочий день технолога часто виходить за рамки звичних восьми годин.
Підприємства харчової промисловості.
Недавній випускник вузу приходить на виробництво на позицію майстра або молодшого технолога. Потім послідовно проходить наступні ступені: технолог, старший технолог зміни, головний технолог. Вершина кар'єрних сходів - начальник виробництва.
На невеликому харчовому виробництві молодий фахівець може отримувати від $450. Досвідченіший технолог має право розраховувати на заробітну плату від $600. Старший технолог - від $1000.
А ви знаєте, що професія технолога харчового виробництва не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Технолог харчового виробництва, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Технолог харчового виробництва не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Технолог харчового виробництва – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати технолога харчового виробництва, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.