UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Інженери, технологи, майстри
  4. Нанотехнолог

Нанотехнолог

Займається науковими дослідженнями на атомному і молекулярному рівні, створює новий вигляд матеріалів. Бере участь у створенні устаткування для досліджень і виробів з наноматеріалів. Об'єкти, з якими працюють учені-нанотехнологи, величиною з одну мільярдну частину метра (нанометр), тому спостерігати і досліджувати їх можна лише за допомогою найпотужніших мікроскопів.

Специфіка роботи нанотехнологом:

Сьогодні нанотехнологія є пріоритетною, стратегічно важливою областю для більшості розвинених країн. Наука в цій області стрімко розвивається. І молодим фахівцям дано зелене світло для всебічного розвитку і реалізації своїх амбіцій. Для того, щоб досягти успіху, доводиться працювати відразу в декількох напрямах, звикнути до ненормованого робочого дня і вірити в перемогу. Потрібно бути готовим до довгого очікування результату, до того, що деколи все треба починати спочатку.

Робота для нанотехнолога:

Науково-дослідні інститути, вузи, виробничі компанії, що спеціалізуються на виготовленні устаткування для нанодосліджень, проводять наноматеріали і вироби з них.

Особисті якості:

    • любов до науки,
    • терплячість,
    • завзятість,
    • внутрішня сила,
    • переконаність,
    • уміння добиватися результату,
    • нестандартне мислення,
    • вміння будувати гіпотези,
    • висувати несподівані припущення.

Зарплата і перспективи професії нанотехнолога:

Середня зарплата співробітника науково-дослідного інституту складає $500 на місяць. Існують також різні надбавки за вчені ступені, гранти і премії. У комерційних структурах кваліфікований фахівець може розраховувати на $1200-1600 на місяць.

Профільна освіта:

Вища профільна.

Робота нанотехнологом в Україні:

А ви знаєте, що професія нанотехнолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Нанотехнолог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Нанотехнолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Нанотехнолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати нанотехнолога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору