UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Інженери, технологи, майстри
  4. Інженер зв'язку

Інженер зв'язку

Інженери зв'язку забезпечують нам доступ до послуг зв'язку. У сферу компетенції фахівців з радіотехніки і телекомунікацій, входить все, без чого ми не уявляємо життя сучасного підприємства: підключення до інтернету, створення локальних мереж, накладка телефонного і стільникового зв'язку, установка МІНІ-АТС і супутникових антен, IP-телефонія та ін.

Специфіка роботи інженером зв'язку:

Інформаційні системи постійно змінюються, і щоб залишатися цінним фахівцем, необхідно постійно самоудосконалюватися.

Робота для інженера зв'язку:

Телекомунікаційні фірми, компанії-інтегратори, провайдери інтернет-послуг і оператори стільникового зв'язку.

Особисті якості:

    • акуратність
    • уважність
    • креативність
    • терплячість

Зарплата і перспективи професії інженера зв'язку:

Сьогодні сфера IT-технологій і телекомунікацій — одна з найшвидкорослих і прибуткових, і попит на інженерів зв'язку стрімко росте. Вакансій для інженерів зв'язку значно більше, ніж самих претендентів, тому і зарплати в цій сфері достатньо високі. До того ж є немало можливостей для швидкого кар'єрного зростання.

Робота інженером зв'язку в Україні:

А ви знаєте, що професія інженера зв'язку не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер зв'язку, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Інженер зв'язку не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер зв'язку – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати інженера зв'язку, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору