Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Маркетологи, рекламісти, піарники
 4. Маркетолог

Маркетолог

Маркетолог - це фахівець з вивчення смаків покупців і просування товару. Досліджує, яка продукція матиме великий попит і чому, оцінює ринок конкретних товарів і послуг. Проводить ретельний моніторинг галузі, організовує роботу інтерв'юєрів, що з'ясовують переваги покупців. Обробляє інформацію за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Складає докладний звіт з цифрами, графіками, порівняльними характеристиками. Робить прогноз і розробляє рекомендації.

Специфіка роботи маркетологом:

Плюси професії:

 • Висока заробітна плата.
 • Великі перспективи кар'єрного росту.
Мінуси професії:
 • копітка працю. Щоб знайти вигідні ринки збуту товарів і зміцнитися на них, маркетолог спочатку повинен зібрати інформацію, проаналізувати ціни конкурентів, їх маркетингову політику.

Робота для маркетолога:

Маркетологи сьогодні необхідні будь-якій фірмі, зацікавленій в просуванні і збуті своїй продукції. Відділи маркетингу є в банках, промислових холдингах, торгових фірмах. Маркетологи затребувані і в спеціалізованих консалтингових компаніях, які надають послуги з проведення маркетингових досліджень.

Особисті якості:

  • Уважність,
  • Аналітичне мислення,
  • Любов до роботи з цифрами,
  • Комунікабельність,
  • Стресостійкість,
  • Творче мислення.

Зарплата і перспективи професії маркетолога:

Кар'єрне зростання починається зазвичай з позиції асистента маркетолога, потім посада маркетолога-дослідника (або маркетолога-аналітика) - начальник відділу - директор з маркетингу. Досвід роботи у відділі маркетингу безцінний: ви отримаєте універсальні знання про техніку продажів і ведення бізнесу. Завдяки універсальності і широті погляду у маркетолога є всі шанси стати керівником компанії або відкрити власну справу.

Маркетолог, що починає, отримує - $500-800. Зарплата директора з маркетингу - $1000-1500.

Робота маркетологом в Україні:

А ви знаєте, що професія маркетолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Маркетолог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Маркетолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Маркетолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати маркетолога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору