UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Марина (30 жовтень 2010)

Добрий день! Допоможіть, будь ласка! Мені не зараховують педстаж. З 1993р. працювала керівником гуртка підліткового клубу Комітету у справах молоді, культури та спорту міської ради. Комітет перейменували в Управління з гуманітарних питань, потім - в Управління у справах сім'ї та молоді. Підлітковий клуб теж перейменовували в Центр дитячої та юнацької творчості, потім - в молодіжний центр, і знову в підлітковий клуб. Далі 31.12.2004 р. у звязку з ліквідацією Управління мене було звільнено по переводу в міський відділ освіти на такуж посаду керівника гуртка Станції юних техніків. Всі ці роки тижневе навантаження становило 18 годин(ставка), відпустка - 42 календарні дні. (є всі архівні довідки про зарплату). Міський відділ освіти дав роз'яснення, що педпрацівникам з 1.01.2001 р. запровадили виплату надбавок за вислугу років, а в мене таких нарахувань до 31.12.2004р. не було. Тому я не маю підстав, що дають право на спеціальний стаж(педстаж) для призначення пенсії. Будь ласка, поясніть, хто є правим в цій ситуації? Дякую!!!

 Переглянути відповідь

Наталья (30 жовтень 2010)

Здравствуйте. Я бы хотела получить консультацию по такому вопросу. В 2007 году моего сына(7 лет) збила машина скорой помощи.На место аварии прибыли сотрудники ДПС,по их заключению водитель не виноват.В результате полученной травмы ребенок получил инвалидность.Я обратилась в суд на станцию скорой помощи на возмещение материального и морального ущерба.Мой позов удовлетворили,но частично.После аварии прошло 3 года. За это время ребенок перенес 5 сложных операций.И эта не последняя операция. Для того чтобы ребенок ходил ему нужно каждый год удленнять ногу,т.к. сама нога не растет(в связи с полученной травмой).Те деньги которые я получила после суда были потрачены на прошедшие операции.На дальнейшее лечение у меня средств нет. Я мать одиночка,воспитываю ребенка одна.После травмы сын уже 4 год обучается на дому(он передвигается на костылях),мне пришлось сменить работу с меньшей занятостью.Посоветуйте как быть? Буду Вам признательна.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
145 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору