UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Мар\'ян ( 8 липень 2016)

Доброго дня! Після закінчення коледжу я став на біржу зайнятості. 6 місяців мені виплачували по 545 грн. Дальше припинили виплату. Простоявши майже 10 місяців, ні однієї вакансії про роботу мені не запропонували. В черговий раз, коли мені було призначено відвідування центру зайнятості, мені натякнули, щоб я або знявся з обліку , або пішов на громадські роботи , або пішов на курси підвищення кваліфікації. Я обрав курси підвищення кваліфікації. Одразу по завершенню курсів, я зі свідоцтвом про підвищення кваліфікації відвідав центр зайнятості. Мені заявили, що якщо я сам не знайду роботи до наступного відвідування біржі , то мені прийдеться вернути гроші за курси про підвищення кваліфікації або знятися з біржі(більше не з\'являтися на біржі). Чи є їхні дії правомірними і що мені робити далі? Трудового стажу в мене немає. Чи повинен центр зайнятості відкрити мені трудову книжку і зробити там відповідний запис? Буду дуже вдячний за відповідь!.

 Переглянути відповідь

юлия (11 квітень 2016)

Здравствуйте,я хотела бы проконсультироваться по поводу жилья.У моей мамы умерла мама и в скором времени отчим,осталась приватизированная квартира,хозяйкой которой является мамына мама,но наследство на квартиру она не успела сделать на маму,отчим там тоже был прописан и была прописана и проживала в этой квартире также мамына бабушка,но она умерла еще 15 лет назад,но они ее не выписали за все то время.У отчима есть сыновья,которые от него отказались еще 25 лет назад,они проживают в РФ.После их смерти уже прошло пол года, мама консультировалась в БТИ и ей сказали,что она не иеет права на эту квартиру,что ей нужно доказать,что действительно это была ее мама и бабушка,что есть еще сыновья отчима,но они же за эти пол года не заявили о себе,хоронили отчима мы какое они вообще имеют право на квартиру.Подскажите пожалуйста,что нам делать?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
26 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору