UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Наталія (11 вересень 2009)

Добрий день! Підкажіть будь-ласка як юридично захистити свою дитину. Моя дочка учениця 9 класу посварилася з своєю однокласницею Галею. Галя створила в інтернеті "" В контакті" групу під назвою "Анти Коляденко" ( Коляденко це призвіще моєї дочки). В цій групі Галя обзивала нецензурними словами мою дочку і закликала всіх бажаючих підключатися до групи. До групи почали підключатися незнайомі люди. Моя дочка і я перенесли сильний стрес .Я розмовляла з Галею і з її мамою їхня реакція неадекватна. А керівничка класу сказала щоб ми розбиралися самі, але щоб нічого не знала про це директор школи, і нічого не вийшло за межі школи.Я інвалід другої групи з дитинства (перенесений мікро-інсульт),вдова.Одна виховую дочку. Після перенесеного стресу погіршився стан мого здоров"я.Як можна юридично зхистити людську честь і гідність своєї дитини?

 Переглянути відповідь

Вася (10 вересень 2009)

Такая ситуация. Є порушення ПДР - проїзд на "красный". Водій в адмінці визнає і пише в поясненнях, що дійсно проїхав на червоний. Всі документи по адмінці - проїзд на червоний. Місцевий суд визнає його винуватим і дає йому штраф. Водій не погоджується і подає апеляцію. Апел. суд визнає постанову місцевого суду незаконною і скасовує, пояснюючи, що водій написав проїзд на червоний "під впливом події". т.е. парень купил апеляцію. Знаючи те, що апел. суд остання інстанція по адмінці і то, що постанова (ап. суду) реально незаконна хочу куда-то жаловатся на суд, суддю, в інші органи. Питання: чи можливо зараз кудись скаржитись, тобто вимагаючи протест прокурора, чи в дисциплінарну комісію на суддю, чи в міліцію про винесення "завідомо неправдивого рішення" (ККУ), або кудись в інші органи.... Очень важно і срочно. Спасибо за ответ!!!

 Переглянути відповідь

Вася (10 вересень 2009)

Такая ситуация. Є порушення ПДР - проїзд на "красный". Водій в адмінці визнає і пише в поясненнях, що дійсно проїхав на червоний. Всі документи по адмінці - проїзд на червоний. Місцевий суд визнає його винуватим і дає йому штраф. Водій не погоджується і подає апеляцію. Апел. суд визнає постанову місцевого суду незаконною і скасовує, пояснюючи, що водій написав проїзд на червоний "під впливом події". т.е. парень купил апеляцію. Знаючи те, що апел. суд остання інстанція по адмінці і то, що постанова (ап. суду) реально незаконна хочу куда-то жаловатся на суд, суддю, в інші органи. Питання: чи можливо зараз кудись скаржитись, тобто вимагаючи протест прокурора, чи в дисциплінарну комісію на суддю, чи в міліцію про винесення "завідомо неправдивого рішення" (ККУ), або кудись в інші органи.... Очень важно і срочно. Спасибо за ответ!!!

 Переглянути відповідь

Лина ( 9 вересень 2009)

Здравствуйте Уважаемый юрист! У меня вопрос по поводу консъержей. За что я собственно должна платить консъержам?Нашему кооперативному дому в г.Киеве почти 40 лет, есть уборщица.,она убирает и смотрит за территорей,получает 1600 грн! Платим мы этим присоскам 25 грн в мес- итого 300грн в год!!А это целая платёжка за месяц!!Я с этого месяца собираюсь не платить консъержам, тем более,что мы им просто даём эти деньги на руки,а это уже взятка и что это за комсомольские игры, ведь в платёжке консъерж не указан. С учётом ситуации, платёжка теперь подорожала в 2 раза!я решила больше не содержать отряд этих бабушек.Но они меня начнут донимать,так вот я бы очень хотела заручится поддержкой профессионального юриста. Есть ли какой-то документ,который доказывает ,Что их претензии на мои 25грн в месяц юридически неправомернны и даже нарушают закон Украины и который я могу им всем предъявить,чтобы они от меня просто отстали.Спасибо Вам большое! P.S.Кстати в доме имеется кодовый входной замок!

 Переглянути відповідь

вікторія ( 9 вересень 2009)

я, інженер з охорони праці, при проведенні атестації робочих місць за умовами праці заключила договір з організацією яка поводить цю атестацію (тобто має ліцензію) , зробила все,як пише закон - тобто був складений наказ в якому визначені члени комісії які будуть приймати участь у цій роботі. т.як у нас маленька організація - бухгалтер, який посумісництву веде і відділ кадрів теж була вкомісії, зав. відділенням, в якому проводиться атестація, профсоюзи, інженер зохорони праці, визначені голоіва комісії і секретар. прийшли висновки атестації і в деяких розрахунках організація, яка проводиола атестацію написала бухгалтера і заст. відділення. організація . яка поводила атестацію - державна , має свою лабораторію іт.інше. питання - чи має право хтось із членів комісії відмовитися підписувати протоколи атестації і які для цього мають бути обєктивні причини. т.як бухгалтер почеркала протоколи і відмовилася підписувати, аргоментуючи це тим, що вона ці підрахунки не проводила і звинувачує мене в некомптентності і взагалі як має захиститися юридично інженер з охорони праці від звинувачень, чи мала юридичне право бухгалтер черкати документи. в мене багато запитань, але я вам буду вдячна , якщо ви дасте мені хоть якусь відповідь. тому що крик(рев) яким мене нагородила бухгалтер і звинувачення в мою адресу я рахую не мають ніяких підстав. в мене вища технічна освіта і повірте що я не поганий фахівець - єдине , що мене лякає - це людська завість, якщо ти щось умієш і умієш проофесійно це чомусь визиває негативну реакцію і бездарні люди тільки криком тебе хочуть знищити, знаючи при цьому про слабке здоровя і всі муки які тобі прийшлось перенести. тобто цинізм і жорстокість не має меж, я боюсь тільки зламатися. що мені робити і як правильно поступити в даній ситуації. Це повірте - крик душі . зарання вам буду вдячна .

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
282 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору