UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Лук'яненко Оксана (16 серпень 2009)

В школі працюю 5 років після закінчення педучилища педагогом-організатором. Паралельно навчалася в педуніверситеті за спеціальністю біологія, географія і цього року його закінчила. Минулого року звільнилось місце вчителя географії, але мені виділили лише п'ять годин аргументуючи, що маю неповну вищу освіту. На інші години тимчасово взяли нову людину. Цього року претендуючи на години, мені відмовили і залишили лише дві години. А ставку дали тій новій. В райво школа має подати відношення, що немає відповідного вчителя і дати їй години (все домовлено) вона написала заяву, але ж і я написала (можливо пізнішим числом це зроблено), а добитись справедливості не можу. Була і в директора і в начальника райво, говорять, що ставку організатора маю - достатньо. Але ж я як спеціаліст можу мати хоч 6 год? Допоможіть! На що я можу претендувати і маю право.

 Переглянути відповідь

Тетяна (14 серпень 2009)

Я працюю в органі місцевого самоврядування. року тому пройшла за конкурсом, прийняла присягу, присвоїли ранг - на тимчасову посаду. Через 2 року знов присвоїли ранг, а потім я пішла в декрет вже сама. Коли я вийшла з декрету, на моє попереднє місце було зайнято постійним працівником, і мене перевели за моєю заявою на рівноцінну посаду у тому ж управлінні, але я не звернула увагу, коли ознайомлювалась з розпорядження, що вже за контрактом, я втратила статус, ранг, надбавку за вислугу, але зрозуміла це коли отримала мультиз з зарплатою, прийшла в кадри а мені кажуть - все ви підписали розпорядження, значить погодились. А ВОНИ мали право міняти мій стасум посадової особи, зняти з мене ранг, я в заяви не писала по контракту, і не зрозуміла цього б якби не побачила по зарплаті. Тепер не можу перейти на постійну посаду, знов прийдеться іти на конкурс??? ЦЕ ЗАКОННО, чи подавати до суду??? А тепер ще й погрожують звильнити достроково, не продовживши контракту, дитині моїй 2.5 роки - що іти знов в декрет і втратити надію на постійну роботу??? ДЯКУЮ ЗА ПОРАДУ І ВІДПОВІДЬ!!!

 Переглянути відповідь

Дима (11 серпень 2009)

Был остановлен работниками гаи, подозрения на алкоголь, отказался дышать в трубку, я уверен, что был не пьян, боялся, покажет обратное, анализы и другие действия гаи и наркология не делали и мне нечего не объясняя, требовали подписать протокол, не давая даже с ним ознакомиться, я отказался. Повестку в суд присылали на адрес прописки, хотя я объяснял, что живу по другому адресу. Через судебных исполнителей, уже после суда, на котором меня естественно не было мне назначили общественные работы. Могу ли я отказаться от их прохождение, что делать судебные исполнители говорят время на изменения наказания прошло, я, к примеру, готов отказаться от прав на любой срок, возможна ли заменить на это решения теперь. Я также ЧП как мне совмещать график работ, если мне приходиться часто непредвиденно быть на работе помимо основного времени, производственный фактор, могут быть проверки. Какие у меня есть права, что я могу.?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
289 з 298

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору