Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Вихід на пенсію

Вихід на пенсію #109465

Питання від Олена (27 січень 2020):
Доброго дня в мене пятеро дітей чи маю я право на пільговий вихід на пенсію мені 45 років дітям від 7 ми до 21 го року.

Ответ юриста (28 січень 2020) :

Доброго дня! Відповідно до ст. 114 Закону про пенсійне страхування пенсія за віком на пільгових умовах призначається, зокрема, працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, після досягнення 50 років і за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах. До досягнення 50-річного віку право на пенсію за віком на пільгових умовах мають жінки 1975 р. народження і старші після досягнення ними віку, зазначеного у табл. 1.

Вихід на пенсію, інші питання

  Александр ( 2 лютий 2020)

  Здравствуйте, можно узнать,входит ли в льготный стаж по 1 списку учёба в ПТУ и армия в период 1979 по 1984гг?Учился на сварщика,после окончания ПТУ,через месяц устроился в шахту по специальности. Будет ли учитываться этот период для льготного выхода на пенсию?

   Переглянути відповідь

  Олена (27 січень 2020)

  Доброго дня в мене пятеро дітей чи маю я право на пільговий вихід на пенсію мені 45 років дітям від 7 ми до 21 го року.

   Переглянути відповідь

  Ігор (24 січень 2020)

  Добрий вечір! Я працюю в стоматологічній поліклініці на посаді лікар- стоматолог. Окремо маю свій приватний стоматологічний кабінет. Роки та медичний спецстаж дозволяють (27,6 місяців) оформити пенсію за вислугу років.З бюджетної стоматологічної поліклініки я буду звільнятись. Чи маю я право працювати лікарем- стоматологом в своєму приватному кабінеті ,коли я буду на пенсії за вислугу років? Якщо не можна, то на якій посаді можна працювати в себе в приватному стоматологічному кабінеті ? І чи потрібно на мене як на фізичну особу підприємця писати наказ, що я займаюся таким-то видом діяльності,тобто приймати мене на роботу, на таку-то посаду і вказувати оклад згідно штатного розпису? При відповіді дайте посилання на Закони України. Наперед дякую. З повагою, Ігор.

   Переглянути відповідь

  Вікторія (22 листопад 2019)

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи вважається пенсіонер непрацездатним якщо працює офіційно?

   Переглянути відповідь

  Ольга (13 листопад 2019)

  Мені потрібна довідка з місця роботи по зп. Однак підприємство перебуває в стані ліквідації. Ліквідатор каже звернутися до його помічника, який в свою чергу лише обіцяє видати довідку

   Переглянути відповідь

  валентина ( 3 листопад 2019)

  мені 47 років працюю в медицині з 1992 року двічі була в декретній відпустці,син інв,2 групи йому 20 років,стаж безперервний ,чи можу я мати пільгову пенсію??

   Переглянути відповідь

  Раїса ( 6 серпень 2019)

  Мені 49 років. Працюю вчителем у школі, маю стаж 27 років. Чи маю право на пенсію за вислугою років у 2019 році?

   Переглянути відповідь

  Віра (15 травень 2019)

  Працюю з 1990 року в музичній школі на посаді викладача фортепіано і концертмейстера, чи маю право на пенсію за вислугу років? Дякую.

   Переглянути відповідь

  Александр (10 квітень 2019)

  Добрый день! Сохранилась ли в этом году возможность рассчитать пенсию не за 3 последних года, а за 5 любых лет трудового стажа?

   Переглянути відповідь

  Анна (24 березень 2019)

  Добрый день, подскажите пожалуйста при наличии трудового шахтного стажа в 16 лет и общего стажа 24 года имеет ли мужчина право выйти на пенсию в 50 лет?

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору