Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
      1. Робота в Україні
      2. Онлайн консультація юриста
      3. Облік в центрі зайнятості

      Облік в центрі зайнятості #109682

      Питання від Катя (16 червень 2020):
      Мій син повернувся зі служби в армії,чи має він право стати на облік в центр зайнятості, так як на даний час не реально знайти роботу?

      Ответ юриста (19 червень 2020) :

      Доброго дня! Відповідно до частини першої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» стати на облік в ЦЗ та отримати статус безробітного може: 1) особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи; 2) особа з інвалідністю, яка не досягла встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю"; 3) особа, молодша 16-річного віку, яка працювала і була звільнена у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, зокрема припиненням або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності (штату) працівників. Статус безробітного надається зазначеним у частині першій цієї статті особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Отже, враховуючи вищезазначене звісно Ваш син має право стати на облік в ЦЗ.

      Облік в центрі зайнятості, інші питання

        Марина ( 6 липень 2020)

        Добрый день! Хочу стать в ЦЗ на учёт, подала Документы, мне перезвонили и сказали о том, что не видят моё увольнение, просят принести договор. Договора у меня нет, но компания может дать только приказы о принятии и о увольнении. Подойдут ли приказы? Есть ограничения во времени через сколько можно заново подать Документы?(мне сказали только через 8 дней, это правда?)

         Переглянути відповідь

        Галина (26 червень 2020)

        Добрий день!Менi 58,5р.стаж роботи31 рiк,страховий стаж 8р 11 м. В 2012 роцi стояла 1рiк на ЦЗ,до вiдкриття Фоп офицiйно не працювала.Вiдкрила Фоп 22.10.19 и припинила 30.03.20р.по загальнiй системi вiд мiнiмальки.В звязку з карантином.Стала на бiржу труда з 26.05.20р Всi документи подала вчасно, в ОК 5 страховой стаж за 19р й 20р -6 мiсяцiв.Ведущий працiвник ЦЗ нарахувала 5 мiсяцiв за пiдприемство й назначила менi 610 гр .пособiя з 25.06.20р на320 днiв,на основi витяга дати вiдкритя й припинення ФОП.В мене питання правильно менi нараховано такая сума й кiлькiсть днiв,й з якоi дати потрiбнi нарахування?Якщо не правильно нараховано скажiть де можна звернутися за правильном рiшенням. За вiдповiдь дякую.

         Переглянути відповідь

        Александр (24 червень 2020)

        Добрый день. После окончания контракта в армии,стал на учёт в центр занятости. В центре занятости мне предложили работу с низкой оплатой,я отказался так как не соответствует последним моим доходам.На что мне ответили,что в следующий раз когда я приду отмечаться,мне подготовят резюме и я сам должен искать работу и отмечать в бланке который мне выдаст центр занятости,в итоге предоставив список предприятий на которые я обращался в поиске работы. Аргументируя что сейчас вышел новый закон. Подскажите это правомерно и действительно если отказываешься от низко оплачивоемой работы то центр занятости отправляет чтобы я сам искал себе работу,и если не найду,то это послужит поводом для снятия с учёта?

         Переглянути відповідь

        Анна (19 червень 2020)

        Здраствуйте! Сократили с работы 28.04.20.Встала на учет 29.04.20.Документы подавала в файлике в ящичек, так как карантин.Задать вопросы было некому.Мне перезвонили уже после майских праздников .При расчете пособия по безработице не учли последний месяц апрель так как встала на учет в этом же месяце. Мне сказала сотрудник что надо было в мае становиться на учет чтоб апрель защитали.Но я ведь отработала его полностью! В результате размер моего пособия становиться значительно меньше.Законно ли мне незащитали апрель врасчетный период?

         Переглянути відповідь

        Катя (16 червень 2020)

        Мій син повернувся зі служби в армії,чи має він право стати на облік в центр зайнятості, так як на даний час не реально знайти роботу?

         Переглянути відповідь

        Виктория (11 червень 2020)

        Здравствуйте. Стала на учёт 29.03.2020. Выплата пришла, и через неделю я нашла неофициальную работу. Должна ли я говорить в ЦЗ куда именно я устроилась? Чтобы потом у начальства не было проблем с налоговой. Заранее спасибо

         Переглянути відповідь

        Лідія ( 5 червень 2020)

        Доброго дня,після дикретної відпустку якщо стати на біржу як нараховується оплата?із заробітної плати компанії(працювала 3 роки офіційно),чи за останні роки соціальної допомоги? Дякую.

         Переглянути відповідь

        Сеогей ( 4 червень 2020)

        День добрый. Нужна юр. помощь или подсказка. В 2018г. был уволен по сокращению и 3 месяца стоял в ЦЗ (с 30.05.2018 по 31.08.2018г.). С 01.09.2018 по 05.05.2020г. официально работал. 04.05.2020г. уволился по соглашению сторон. С 05.05.2020г. стал в ЦЗ. В тот же день инспектор сообщила, что выплаты у меня будут на 9 мес., а 6 мес., т.к. в течении 2-х летнего срока мне 3-и мес. выплачивали помощь. Через неделю позвонили и сообщили, что помощь выплатят только за май 2020г. и дальше прекращают выплаты. Правомерное ли их решение и согласно какого нормативно-правового документа они приняли такое решение? Спасибо.

         Переглянути відповідь

        Саша ( 1 червень 2020)

        Неставят на биржу через то что нету записи с последней роботы.требуют договор но договор взять не могу потому что нету связи с последним работадателем.так че меня через это некогда непоставят на биржу?как быть и имеют они право отказать мне?

         Переглянути відповідь

        Тетяна (30 травень 2020)

        З 15.11,19 р-25.05.20 року працювала на підприємстві,(але у зв’язку із запровадженням карантину з 06.04.20-22.05.20 була за свій рахунок на підприємстві,але в заяві вказувала надати відпустку матері яка має діток до 14 років) 25.05.20 звільнилась за згодою сторін,27.05.20 стала в центр зайнятості,там мені кажуть що півроку я працювала і буду отримувати нарахування під час карантину 1000грн,тому що з/п мені нараховувалась з листопада по квітень,хоча в травні я ще отримала від підприємства компенсацію за відпустку.Підкажіть,у мене є 2діток до 6років,чи можливо отримувати від центру зайнятості оплату більшу? Наперед дякую

         Переглянути відповідь

      Шукаєте роботу?

      Шукаєте персонал?

      Інші документи

      Часто шукають

      ↑ Вгору