Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Декрет / лікарняний

   Декрет / лікарняний #109689

   Питання від Марина (21 червень 2020):
   Доброго дня. Я працюю вчителем. Прийнята на роботу в 2014році. З 2016 по 2019 була в декреті. Вийшла, рік пропрацювала і знову йду в декрет. Скажіть, будь ласка, чи зараховується декрет до педагогічного стажу? Чи я маю всього три роки стажу без декрету. Дякую за відповідь.

   Ответ юриста (22 червень 2020) :

   Добрый день! Периоды трудовой деятельности и другие периоды, которые учитывались в трудовой стаж для назначения пенсии до 01.01.2004 г., засчитываются в страховой стаж в порядке и на условиях, предусмотренных законодательством, которое действовало раньше. Т.е. до 01.01.2004 г. в трудовой стаж включались все периоды нахождения в трудовых отношениях, в том числе в периоды отпусков: - для ухода за ребенком до трех лет; - в связи с беременностью и родами; - для ухода за ребенком в соответствии с медицинским заключением, но не более как до достижения ребенком шестилетнего возраста. На данный момент в страховой стаж засчитываются периоды, в течение которых лицо подлежало общеобязательному государственному пенсионному страхованию и за которые ежемесячно уплачены страховые взносы в сумме не меньше минимального страхового взноса. Следовательно, период нахождения в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет в трудовой (страховой, пенсионный) стаж не входит.

   Декрет / лікарняний, інші питання

    Наталія ( 8 липень 2020)

    Добрий день. У мене виникла складна ситуація. У школі получилась двойна декретна відпустка. Я працювала асистентом вчителя інклюзивного та інтегрованого навчання. У квітні 2020 року я звільнилась з посади асистента шляхом переводу на посаду вчителя початкових класів, так як за освітою є такою, на час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку основного працівника М. (06.06.2020 р.), тому що інша вчителька Д., яка працювала на декретному місці основного працівника до фактичного виходу М. на роботу, пішля у відпустку по вагітності і пологах. 04.06.2020 року основний працівник М. звільнилась, а зі мною трудового строкового договору ніхто не розірвав і я продовжую працювати на основному місці. Відпустка по вагітності і пологах декретниці Д. закінчується 23.08 2020 року. Яка доля чекає мене: чи звільнять із займаної посади і переведуть на основне місце працівницю Д., чи працевлаштуюють у цій же організації, не звільняючи мене з основного місція роботи? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Марина (21 червень 2020)

    Доброго дня. Я працюю вчителем. Прийнята на роботу в 2014році. З 2016 по 2019 була в декреті. Вийшла, рік пропрацювала і знову йду в декрет. Скажіть, будь ласка, чи зараховується декрет до педагогічного стажу? Чи я маю всього три роки стажу без декрету. Дякую за відповідь.

     Переглянути відповідь

    Стас (21 травень 2020)

    Доброго дня! Дитині близько 1,5 років, у декреті мама. Підскажіть, будь ласка, чи можна на інші 1,5 року переоформити декрет на тата?

     Переглянути відповідь

    Елена (25 квітень 2020)

    Добрый день! Если беременной становится в центр занятости, будет ли идти стаж по уходу за ребенком до 3 лет? Или меня будут снимать с учёта, когда я должна уйти на больничный по беременности и родам? Заранее спасибо!

     Переглянути відповідь

    Марина (12 квітень 2020)

    Доброго дня. Скажіть , будь ласка, я вийшла з декрету на роботу, чи потрібно робити запис в трудовій книжці про те, що я була в декретній відпустці ?

     Переглянути відповідь

    Ольга ( 9 квітень 2020)

    Доброго дня. Я потрапила у складну ситуацію і не знаю, як її вирішити та куди мені звернутись. Сподіваюсь на допомогу. Я працювала на підприємстві, форма власності ТОВ, завагітніла, повідомила керівництво, яке сказало, що проблем з декретом не буде. Відпрацювала я 7 місяців, взяла лікарняне (воно в мене з 24.06.19року), і спокійно чекала пологів та декретні кошти. Народила 29.08.19р в срок і без ускладнень(дякувати Богу), а коштів немає. Звернулась в телефонному режимі до ФСС відповідний відділ де зареєстровано підприємство запитати , коли їх можна очікувати, ті кошти на що отримала відповідь, що немає по мені зареєстрованої заявки. Далі також в телефонному режимі спілкувалась з керівництвом , яке мені сказало, що заявку не прийнято у зв’язку з тим , що підприємство не оплачувало ЄСВ з січня 2019р. і , відповідно, не буде прийнята та декрет неоплатиться, якщо податок не оплатять. Сказали зачекати вони, що в них фінансові труднощі і вони сподіваються скоро закриють заборгованість. Час йшов і я періодично звонила до начальства і чула знову те саме, але часу минуло ну дуже багато вже , дитині 7 місяців уже,і ми з чоловіком вже задумались про суд та перед тим , ще раз зв’язалась з підприємством на що отримала нову відповідь, що вони навряд погасять заборгованість, що в них є довідки в яких вказано , що вони не ведуть ніяку діяльність(з якого часу не знаю) і, відповідно , не мають доходу, сказали самій вирішувати це питання. Виходить , що через несплату заборгованості я лишусь без грошей та без самого декрету та стажу для трудової (3 роки по догляду за дитиною), але ж по закону я маю право обов’язково отримати цю виплату. Я навіть а біржу стати напевно не можу уже, щоб цей декрет звідти отримати....Що мені робити , куди звертатись ?

     Переглянути відповідь

    Галина ( 5 квітень 2020)

    Доброго дня. Скажіть, будь ласка, я зараз в декреті, але скоро буду народжувати 2 дитину. Чи маю я право на оплату лікарняного чи іншої допомоги з роботи? Якщо так, то як зараз в час карантину, можна їх отримати?

     Переглянути відповідь

    Ірина Іванечко (24 березень 2020)

    доброго дня! скажіть будь ласка, як оформити декретні? два роки не працювала в Україні офіційно,так як була закордоном. дякую!

     Переглянути відповідь

    Анастасия (12 лютий 2020)

    Здравствуйте, такая ситуация: я беременна (6 недель), работаю в бюджетной организации 1,5 года, собираюсь увольняться, примерно 31.03. И буду становиться в центр занятости до 30 недели. Хочу узнать, как будет рассчитываться помощь по беременности и родам в такой ситуации? Будет учитываться средняя заработная плата по месту работы, а потом пособие по безработице?

     Переглянути відповідь

    Тетяна ( 3 лютий 2020)

    Доброго дня! Жінка, перебуваючи у відпусці по догляду за дитиною до 3-х років, принесла лікарняний по вагітності та пологам. Як оформити дану ситуацію? Чи потрібно переривати відпустку по догляду за дитиною до 3-х років? Оформляти відпустку по вагітності та пологам? А далі? Як табелювати? Чи чинний лист Мін. соціальної політики № 175/13/116-11 від 02.06.2011р.? Найголовніше, де прописано дане оформлення? Наперед дякую за відповідь.

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають

   ↑ Вгору