UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #109943

Питання від Марія ( 3 грудень 2020):
Добрий вечір. Цікавить наступне питання. У серпні місяці 2020 року мене призначено в.о.директора школи, на дату призначення мала 11 років педагогічного стажу. Одночасно працюю в.о.директора і маю навантаження 9 годин математики. Одночасно я є кандидатом педагогічних наук, доплату за кандидата наук призначено, але цікавить питання щодо категорії. Чи маю я право на отримання вищої категорії в даному закладі без атестації? Чи її мали мені призначити при влаштуванні в школу? Якщо мали призначити і не призначили, який мій порядок дій? Можливо потрібно написати лист-клопотання на ім'я голови ОТГ про присвоєння мені категорії?

Ответ юриста ( 4 грудень 2020) :

Добрый день! Согласно Порядку присвоения квалификационных категорий и педагогических званий педагогических работников квалификационные категории «специалист», «специалист второй категории», «специалист первой категории», «специалист высшей категории» присваиваются педагогическим работникам с образовательной степенью магистра, которые занимают такие должности: - учитель; - преподаватель; - воспитатель; - социальный педагог по работе с детьми-инвалидами; социальный педагог; - логопед заведения здравоохранения и социального обеспечения; заведующий логопедическим пунктом; - методист; - педагог-организатор; - практический психолог; - концертмейстер; - художественный руководитель; - воспитатель-методист; - музыкальный руководитель; - инструктор по физкультуре, инструктор по труду, инструктор слухового кабинета. Педагогическим работникам присваиваются следующие педагогические звания: - преподаватель-методист — преподавателям всех специальностей; педагогам профессионального обучения; - учитель-методист — учителям всех специальностей; - воспитатель-методист — воспитателям; музыкальным руководителям, инструкторам по физкультуре; - педагог-организатор — методист — педагогам-организаторам; - практический психолог — методист — практическим психологам; - руководитель кружка — методист — руководителям кружков, секций, студий, других форм кружковой работы; - старший вожатый — методист — старшим вожатым; - старший преподаватель — преподавателям всех специальностей; - старший учитель — учителям всех специальностей; - старший воспитатель — воспитателям-методистам; - мастер производственного обучения I (II) категории — мастерам производственного обучения. Квалификационные категории «специалист», «специалист второй категории», «специалист первой категории» присваиваются аттестационной комиссией учебных заведений независимо от подчиненности, типа и формы собственности, учебно-методических (научно-методических) учреждений и заведений последипломного образования, специальных учреждений для детей, а также заведений здравоохранения, культуры, социальной защиты, других заведений и учреждений, в штате которых имеются педагогические работники. Квалификационная категория «специалист высшей категории» и педагогические звания присваиваются аттестационной комиссией соответствующего органа управления образования. Квалификационная категория присваивается в случае назначения на должность педагогического работника, на которой предусмотрено ее присвоение: - лицу с образовательной степенью магистра, которое впервые назначается на такую должность, — «специалист»; - лицу, имеющему ученую степень, — «специалист высшей категории». Квалификационные категории и педагогические звания присваиваются педагогическим работникам по результатам аттестации, которая проводится в порядке, установленном МОН.

Інше, інші питання

    Галина (10 травень 2024)

    Професія "Склодув" відсутня в ЕТКД. Чи користуватися в роботі?

     Переглянути відповідь

    Анна (24 квітень 2024)

    Доброго дня. Цікавить таке питання,чи має право на відстрочку чоловік у якого на утриманні троє дітей: перша дитина від попереднього шлюбу (сплачує аліменти),друга дитина від неофіційного першого шлюбу дружини (але дитина записана на батька,участі не приймає) і третя дитина спільна від теперішнього шлюбу

     Переглянути відповідь

    Марина (31 березень 2024)

    Добрый день. Мне осталось 12 месяцев до выхода на пенсию. Хочу поменять работу, при этом стать на учёт в центр занятости. Не отразится ли в будущем это на размер пенсии?

     Переглянути відповідь

    Світлана (26 березень 2024)

    Д.день! Норма робочого часу вчителя-дефектолога 18 годин на тиждень . Просимо вас надати нормативну-правову базу відпрацювання робочого часу вчителя-дефектолога, який працює в Медичній установі.

     Переглянути відповідь

    Наталія (25 березень 2024)

    Доброго дня. Державний заклад перебуває на стадії реорганізації шляхом приєднання до нової установи. Уже необхідно попереджати працівників про зміну умов праці та готувати штатний розпис для новоствореної установи. Підскажіть будьласка штатний розпис новоствореної установи повинен складатись лише з вакансій і через два місяці туди переводити людей чи зразу можна формувати штити з окладами персоналу, адже люди мають персональні надбавки і доплати, які значно впливають на фонд оплати праці затверджений штитним розписом? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Ольга (15 березень 2024)

    Цікавить відповідь на таке питання. У грудні 2020 року отримала диплом магістра. У 2024 році атестуюся як вчитель початкових класів, але не маю курсів з підвищення кваліфікації за 2021 рік(за 2022 і 2023 роки маю 295 годин). Чи можу у такому випадку бути проатестована на II категорію?

     Переглянути відповідь

    Світлана (13 березень 2024)

    Доброго дня. На нашому підприємсві цех "А" з'єднують із цехом "Б" і утворюють цех із назвою "В". Посади фасувальник-пакувальник цеху "А" змінюються на посади фасувальник-пакувальник цеху "В". Як оформляти правильно: а) наказом про переведення на посаду в інший цех за згодою працівника (ч.1ст.32 КЗП) чи наказом про зміну назви цеху (без згоди працівника) (ч.2 ст.32 КЗП)?

     Переглянути відповідь

    Наталія (21 лютий 2024)

    Доброго дня! Чи може медична сестра ліцею суміщати виконання обов'язків вихователя по підвозу дітей? Та чи можна її тарифікувати як педагогічного працівника? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Наталія (12 лютий 2024)

    Добрий день. Чи має право підприємство самостійно присвоїти ( раніше не було взагалі) робітникам розряди? При присвоєнні розрядів керуємось ДКХП. Якщо в ДКХП професія не розподіляється на розряди, як бути?

     Переглянути відповідь

    Наталія (12 лютий 2024)

    Добрий день. Плануємо присвоїти розряди робітникам підприємства. Чи маємо ми право самостійно присовїти розряди робітникам ? ( за погодженням з представником трудового колектива) розробити Положення про присвоєння розрядів , внести відповідні дані в колективний договір. створити комісію, взяти за основу при присвоєнні розрядів ДКХП . Якщо в ДКХП професія не розподіляється за розрядами . як бути?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору