UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Інше

Інше #18

Питання від Игорь ( 2 червень 2009):
У нас торговая фирма, много своих машин по доставке товара клиентам. Есть свой штат водителей. Должны ли водители каждый день перед выездом проходить мед. осмотр и получать допуск с рейсам? Каким нормативом это регулируется? Предусмотрена ли ответственность предприятия за несоблюдение данного норматива.

Ответ юриста ( 2 червень 2009) :

Все водители транспортных средств подлежат обязательным медицинским осмотрам. Основными нормативными документами, которые регулируют порядок организации и проведения предварительного (перед приёмом на работу) и периодических медицинских осмотров являются: • Положение про медицинский осмотр работников некоторых категорий, утверждённое приказом Минздрава от 31.03.94 г. №45. • Положение про медицинский осмотр кандидатов в водители и водителей транспортных средств, утверждённое приказом Минздрава и МВД от 05.06.2000 г. №124/345 (далее – Положение 124). Медицинский осмотр водителей транспортных средств проводится с целью определения их способности к безопасному управлению транспортными средствами. Он включает в себя: предварительные, периодические, ежесменные, передрейсовые и послерейсовые осмотры, а также внеочередные осмотры (подпункт 1.1. Положения №124). Ежесменный передрейсовый медицинский осмотр проводится для водителей транспортных средств до их выезда на смену. При выявлении признаков болезни на протяжении смены должен быть проведён послерейсовый медицинский осмотр. Внеочередному медицинскому осмотру подлежат водители по направлению собственника или должностного лица, которое отвечает за эксплуатацию транспортных средств, на основании медицинских данных про постоянное ухудшение здоровья водителя, которое препятствует безопасному управлению транспортным средством или при возникновении признаков заболевания, включенных в Перечень, утверждённого приказом Минздрава №2998. (Перечень заболеваний и недостатков, при которых лицо не может быть допущено к управлению транспортным средством, утверждённый приказом Минздрава Украины от 24.12.99 г. №299). Кроме вышеупомянутых видов медосмотров водители обязаны проходить: • первичные и периодические (1 раз в 2 года) наркологические осмотры (Постановление КМУ от 06.11.97 г. №1238 и приказ Минздрава от 28.11.97 г. №339); • первичные и периодические (1 раз в 2 года) психиатрические осмотры (постановление КМУ от 27.09.2000г. №1465 и приказ Минздрава от 12.01.2001 г. №13).

Інше, інші питання

  Lina (29 квітень 2023)

  Чи повинен вчитель або викладач, який працює за сумісництвом відвідувати педради, чергувати в школі (коледжі)?

   Переглянути відповідь

  Олена (29 квітень 2023)

  Якщо в ліцеї 2 профільних класах, математичний та філологічний, і класне керівництво планують брати вчитель математики і української мови. Як розподілять класне керівництво, чи має право бути класним керівником фіологічного класу вчитель математики і навпаки?

   Переглянути відповідь

  Оксана (16 квітень 2023)

  Доброго дня. Маю вищу освіту лікар-стоматолог. Закінчила інтернатуру в липні 2020 р. До сьогодні не була офійюційно працевлаштована по спеціальності. Протягом якого періоду потрібно офіційно працевлаштуватись, щоб диплом не втратив своєї дійсності?

   Переглянути відповідь

  Оксана ( 7 квітень 2023)

  Доброго дня. Прошу проконсультувати по питанню першочерговості набору класу між вчителем не пенсіонером з вищою освітою і пезперервним стажем роботи з 1995року і вчителем пенсіонером без вищої освіти ,яка почала працювати у цій школі з 2012 року. Бо за відсутністю набору класу у наступному році ,мене з вищою освітою і не пенсіонера ставлять на інклюзив( помічник вчителя з особливими дітьми),а пенсіонера без вищої освіти і перерваний стажем роботи залишають на класі .,говорячи про те,що освіта не має значення. Я неперервний стаж з 95 року має значення над стажем з 2012 року ? Підкажіть, хто має більше прав на клас? Бо я так зрозуміла по своїй школі,що лише пенсіонери?

   Переглянути відповідь

  Наталія (17 березень 2023)

  У 1987 році я приїхала за направленням на роботу за фахом вчителем російської мови та літератури з повним тижневим навантаженням. У 2003 році у зв'язку з виробничою необхідністю мені дали ставку педагога-організатора, відповідно змешивши години російської мови та зарубіжної літератури. Офіційно мене не переводили на цю посаду, бо відповідного запису у трудовій книжці немає, а тому, що заступник директора НВР була пенсійного віку, а я в резерві керівних кадрів, це розумілося тимчасово. У цьому навчальному році в школі скасували години російської мови, а за станом здоров'я я не можу працювати педагогом-організатором. Чи можу я претендувати на повне тижневе навантаження, якщо частину годин зарубіжної літератури викладає новий заступник директора, яка прийшла значно пізніше (2000 р) на декретне місце вчителя початкових класів, потім працювала соціальним педагогом, а після скорочення цієї ставки була переведена на посаду вчителя зарубіжної літератури на неповну ставку. Фах за дипломом у заступника директора "українська мова та література". Кваліфікаційна категорія у нас однакова (вища), але я маю звання "Старший вчитель"

   Переглянути відповідь

  Роман ( 3 березень 2023)

  Це Роман по питанні Театру.Власне суть запитання чи театр(дирекція) змусить обов"язково мені проходити конкурс,чи я зможу отримати ті 0,25 тільки згідно моєї заяви?П.С.-до тої заяви додав копію інвалідного посвідчення мого малолітнього сина(6 рочків).І цю інформацію також вказав у самій заяві.Чи матиму я якісь преференції щодо отримання тих 0,25 ставки?Дякую Вам

   Переглянути відповідь

  Роман ( 3 березень 2023)

  Роман по питанню додати до 0, 50 посадового окладу ще 0,25 посадового окладу.Оак таку заяву написав на ім"я директора-він та головний режисер театру мені її зарезолювали.А тепер кажуть,що щоб отримати додатково ті 0,25 ставки,їм потрібно оголошувати конкурс.Чи правомірно і законно вони діють,чи можу я отримати ті 0,25 без конкурсу?Дякую Вам

   Переглянути відповідь

  Роман ( 3 березень 2023)

  Доброго дня!Працюю у театрі на основному місці праці 0,50 посадового окладу більше як вісім років.Зараз в моєму цеху з"явилися вільні 0,25 посадового окладу.Яким законним чином я можу їх отримати до своїх 0,50 ставки і як це правильно зробити?Дякую на перед за відповідь,з повагою

   Переглянути відповідь

  Тетяна (20 лютий 2023)

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я працюю вихователем 2 роки і в моїй групі є дитина, яка має групу. Чи маю я право отримувати додаткову плату за нього? І яку приблизно? І чи можу я закінчивши бакалавр працювати по 11 розряду? І яка моя заробітня плата по 10 розряду повинна бути? Тому що начальник говорить одну суму у бухгалтерії інша сума. Допоможіть будь ласка!?

   Переглянути відповідь

  Віталій (20 лютий 2023)

  Работодатель из другого города (25 км),после предварительного созвона не заинтересован встретится и поставить отметку на направлении(на работе он бывает не часто, часто мотается по делам), а центр зайнятости хочет это расценивать как МОЙ отказ. Выплаты не получаю. Что делать

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору