UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #27836

Питання від Кристина ( 4 грудень 2010):
Здравствуйте!Помогите пожалуйста!Моего мужа забрали в армию!Сегодня он там первый день!Но стоит вопрос в том,что могли ли его забрать?У него диагноз:гипертоническая болезнь 1 стадии,2 степени,риск 2!Давление написано 160 на 90-165 на 90!На велометрии показало 220 на 95!Когда пришел по повестке в военкомат уже с вещами ему смерили утром давление-170 на 95 показало,сказали что он таблеток напился,хотя на самом деле он ничего не пил я лично видела и за день до этого даже спиртного не пил,отвальня была за 2 дня до прибытия в военкомат!Там его начали пичкать таблетками,от которых ему стало только хуже,но давление удалось скинуть только до 150 на 90.Потом мы позвонили вечером в военкомат чтобы поговорить с начальник,что его нелязя отправлять с таким давлением,там пошли ему снова замерять ...показало уже 160 на 98...его опять обвинили что он напился таблеток,хотя это было не возможно,т.к их к этому времени уже переодели в форму и их вещи отдали нам...с собой у него таблеток тоже никаких не было...вообщем на следующий день поезд и его забрали в псковскую область г.Остров-3!И еще у меня срок беременности 27 недель,могли ли его так далеко забрать?Ответьте пожалуйста!Очень жду!Если они хоть в чем-то не правы-сообщите мне,и посоветуйте пожалуйста куда мне обратиться... Спасибо!!!!!!!!!Он мне звонил,ему очень плохо,постоянные головные боли,но обратиться к врачу в первый день службы как то боится,боится что опять скажут что он специально или унижать начнут,что откосить хочет,но ему правда тяжело по состоянию здоровья,но мы ничего не могли сделать!

Ответ юриста () :

Обратитесь в Минобороны http://www.mil.ru/info/11901/13498/index.shtml Порядок приема и рассмотрения обращений граждан, направленных через официальный сайт Министерства обороны Российской Федерации 1. Все электронные сообщения, как и письма, отправленные обычной почтой, адресованные Министру обороны Российской Федерации, поступают в Управление по работе с обращениями граждан. Здесь корреспонденция учитывается, обрабатывается, анализируется. 2. Обращения граждан, поступившие в электронном виде, в соответствии с действующим законодательством не позднее чем в пятидневный срок направляются в зависимости от обозначенных в них проблем в соответствующие органы военного управления, либо организации Министерства обороны, либо в те федеральные органы исполнительной власти, органы исполнительной власти субъектов Российской Федерации или иные организации, к непосредственному ведению которых относится разрешение поставленных в обращениях вопросов. 3. Обращения в электронном виде, поступившие с неполной или неточной информацией об отправителе, без указания обязательных реквизитов гражданина, полного обратного почтового адреса, рассмотрению не подлежат. 4. Министерство обороны Российской Федерации оставляет за собой право уточнить достоверность информации об отправителе запроса, а также, по необходимости, содержание запроса. 5. В какое подразделение, срок исполнения и кому было передано обращение гражданина Вы можете узнать в Управлении по работе с обращениями граждан Министерства обороны Российской Федерации. Телефон Приемной: (495) 696-71-71 6. Пожалуйста, помните: если Ваше сообщение содержит информацию личного (конфиденциального) характера (и вы хотите получить ответ), Вам следует отправить его обычной почтой по адресу: Управление по работе с обращениями граждан, Колымажный пер., д. 14, Москва, 119160.

Інше, інші питання

    Ярослава (18 листопад 2024)

    Як порахувати юридичний стаж ? Працювала секретарем судового засіданні та документознавцем. Чи можна це стаж враховувати? Дякую

     Переглянути відповідь

    Вікторія ( 7 листопад 2024)

    Доброго дня, таке питання родич має группу 2 інвалідності з неврології отримав її в 2018 році, у 2023 році мсек продовжив дію групи до 2026 року. Скажіть будьласка, згідно з новим законом про мобілізацію він повинен заново проходити влк чи ні? Якщо в 2023 мсек продовжив группу до 2026? І скажіть система резерв +зависла і він не встиг оновити дані, що треба робити платити штраф 17000 і оновляти дані чи вже пізно і чи потрібна заново влк якщо мсек продовжив зимою 2023 до 2026

     Переглянути відповідь

    Віктор (24 жовтень 2024)

    Я працюю в історико-культурному заповіднику. З 2015 р. після скорочення частини наукових посад було введено посаду фахівець без зазначення спеціалізації з відповідним добровільно-примусовим переведенням, не змінюючи функціоналу, змісту попередньої роботи, і,в тому ж самому науковому підрозділі. Оскільки в жодному нормативному документі галузі культури подібна спеціалізація не визначена, то наслідком стало не лише формальна дискваліфікація, а й позбавлення всіх соціальних за списком Кабміну (Постанова № 82 від 22.01.2005). Чи існують на даний час механізми усунення створеної дискримінаційної ситуації ? І які існують для працівника загрози в подальшому, наприклад, при призначення пенсії?

     Переглянути відповідь

    Алла (18 вересень 2024)

    Добрий день. Чи правомірно змушувати бути в укритті під час тривоги класного керівника зі своїми учнями та відповідати за них, якщо в цей час у його учнів за розкладом має бути урок, який веде вчитель-предметник? Хто має бути з дітьми класний керівник, чи вчитель, який за цей урок (хоч він і не відбувся через тривогу) отримає гроші/зарплату? Хто несе відповідалтеість за життя дітей під час тривоги в укритті, той читель у якого за розкладом урок, чи класний керівник, якого призначено наказом по школі?

     Переглянути відповідь

    Роман (17 вересень 2024)

    Добрий день. Маю проблему, у підрозділі на посаді "інженер з систем водогону" працює особа яка є засудженою, та позбавлена права обіймати певні посади, та виконувати організаційно-розпорядчі функції, чи відноситься посада "інженер з систем водогону", до таких які пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Віталія (15 вересень 2024)

    Добрий вечір! Чи існує юридично встановлений порядок на розподіл класного керівництва між вчителями? Склалась така ситуація, що на паралелі набирають лише два перших класи (А, Б) , а вчителів-претендентів троє. Так як зараз вони є класними керівниками 4-х класів (А, Б та В). Як вирішити це питання ? Хто в першу чергу має взяти клас, а хто залишиться без класного керівництва ? Є якийсь закон?

     Переглянути відповідь

    Олександра (10 вересень 2024)

    Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я працювати спеціалістом у відділі освіти, якщо я ще працюю на 0.25 ставки(навантаження на рік 197 годин) викладачем у Уманському педагогічному університеті)?

     Переглянути відповідь

    Юлія (18 липень 2024)

    Доброго дня! Маю диплом базову вищу освіту "бакалавр з менеджменту", чи відноситься цей рівень освіти до вищої? Та, чи маю право на тимчасове заміщення начальника відділу?

     Переглянути відповідь

    Євген (15 липень 2024)

    Доброго дня! Чи можна дізнатись у Вас посилання на КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК ПОСАД, ВИПУСК 8. М’ясна і молочна промисловість. Адже цікавить які кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду Оброблювач птиці. Дякую

     Переглянути відповідь

    Вікторія (16 червень 2024)

    Чи може директор школи забрати кілька годин у одного вчителя та віддати іншому? Працюю вчителем зарубіжної літератури. Маю навантаження 23 години. На цій посаді я є єдиним і основним вчителем.Чи має право директор школи забрати у мене 5 годин та віддати педагогу- організатору( за посадою) без моєї письмової згоди?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору